Skocz do zawartości

michaldraganczyk

odbanowany Odwołanie od bana.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Twój nick: xek

Nick admina: S.W.A.T

Data i godzina: 28.03.2020 - 21:21:07

Powód bana: Soft

Link do demka HLTVHLTV-2003282111-de_dust2.dem.zip 

Edytowane przez michaldraganczyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kliknij lewym przyciskiem myszy na  napis " Link do demka HLTV " i tam wybierz demko o której godzinie dostałeś bana, kopiujesz link i wklejasz tu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, RiddicK84 napisał:

Kliknij lewym przyciskiem myszy na  napis " Link do demka HLTV " i tam wybierz demko o której godzinie dostałeś bana, kopiujesz link i wklejasz tu.

Dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądnąłem demko wcześniejsze oraz to za co dostałeś bana, we wcześniejszym miałeś może 3 akcje  +/- resztę raczej czysto.

Demko z którego dostałeś bana jest mocno zlagowane, na żywo jak na Ciebie patrzyłem wyglądało to całkiem inaczej niż na demku, gdzie strzelasz a nagle jesteś 10 metrów dalej, może by coś wybrał ale nic pewnego. Jeżeli będziesz odpalony to prędzej czy później wpadniesz w nasze ręce :)

Pamiętaj, że na DD2 resp tt obowiązuje do 1:20, czasem się zapominasz i siedzisz dłużej.

Odnośnie Twojego hejtu na pw do mnie - jeżeli się takie coś powtórzy dostaniesz perma nie za czity lecz za kulturę.

Gdyby [email protected]/[email protected]/OP by chcieli mogę udostępnić konwersację.

Tymczasem wracaj do gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dostajeszub.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.