Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie :) . Przed chwila dostalem bana (za bekniecie xd) na zawsze od admina S.W.A.T . W momecie gdy zapytalem od ktorego admina przyjme bana odpowiedz brzmiala bardzo nie milo z strony admina  : Zaraz sie dowiesz na AMX . Kierujac sie do powodu bana uwazam ze taka osoba nie jest godna siedziec na miejscu admina skoro brak mu kultury . Moj  powod : ' 3MAJ SIE JUZ NIE WEJDZIESZ - PATOLOGIA ' (Ty masz jej za duzo patrzac po powodzie :) ).  A po za tym od tego sa inne srodki uspokojenia gracza na serwerze np : Kick czy tez przemowic ublizanie od patologi ze strony admina jest karygodnym zachowaniem :D a na koniec to sie wynosi z domu koleszko . Pozdrawiam S.W.A.T 

• Haha (neutral) 1
  • Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też cie lubię i twoje bardzo ładne opisanie tej bajki wręcz noweli jaki Ty to nie jesteś kulturalny :)

9 godzin temu, ` CzorT ~ . napisał:

A po za tym od tego sa inne srodki uspokojenia gracza na serwerze np : Kick

Wybacz ale ja się nie pierdole w tańcu, za samo bekanie owszem mogę dać kicka ale nie za twoje słownictwo wobec admina. Opiekun wyciągnie tutaj Logi twojego słownictwa z wczorajszej gry

@Roksana Proszę również o wtrącenie czegoś od siebie jeżeli możesz, z dnia poprzedzającego bana, to co mi mówiłaś jaki gracz ww. jest kulturalny :)

PS. A po dostaniu bana to co powiedziałeś to wisienka na torcie :lofki

@p4tt3rn @vivor Do boju.

• Super! (+) 1
  • OMG (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Slownictro wobec admina ? Slucham ? . Moze zmien nick na Delikatny bo widze ze bardzo wrazliwy jestes na przeklenstwa hahahaha( kurwa po czym daje info czy tez japierdole gala ktorego ty oczywiscie nie podajesz ) :D Tez nie przypominam sobie ze bym kogos obrazil procz ciebie po banie . Generalnie to bylo smieszne dla mnie dlatego zareagowalem tak a nie inaczej . Dodam jeszcze ze to i tak nie upowaznia cie do bana na zawsze . Ale ja to rozumiem sa ludzie i drzewa . Wbielaj sie dalej czekam z niecierpliwoscia . Pozdrawiam serdecznie kolege :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bede ci ublizal bo to nie ma sensu dla mnie jestes dzieckiem .  Moj synek ma wiecej w glowie niz ty :D . Masz racje nie jestesmy kolegami . l Wycieraj dalej sobie morde kolezankami/kolegami z serwera . :D Nie chce ubana ale niech wiedza ludzie ze nie masz jaj na admina i to nie dla ciebie miejsce  :D . Wejdz na wikipedie wpisz patologia i sprawdz co to znaczy najpierw bo wlasnie to reprezentujesz soba :D 

• Haha (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekamy hahahahaha . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem nie powinienem ale czotr edytuj posty a nie piszesz kolejne i poczekaj na @p4tt3rn @vivor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dostałeś przed wczoraj kicka ode mnie, żebyś się ogarnął, po czym wszedłeś i doszukiwałeś się adminka. Kicka dostałeś za to, w jaki sposób się wypowiadałeś, a mam tu na myśli to, o czym rozmawiałeś z innymi graczami na serwerze oraz graczką ''wiksa''. Pozwól, że przytoczę mniej więcej co wypowiedziałeś. Zaczęliście wydawać odgłosy z ust, które po 1 rozpraszały bądź denerwowały innych graczy, a tego nie tolerujemy. Po drugie odebraliście coś dwuznacznie, a co idzie za tym? TWOJA WYPOWIEDŹ "Wjadę wtedy kutasem w dupe, a nawet i cipe". Doszukiwałeś się admina, jakbyś chciał wjebać komuś za to, że wymaga kultury :D To również wynosi się z domu mój drogi. 

Tyle z mojej strony.

Edytowane przez Roksana
  • Super! (+) 1
  • Wow (+1) 1
  • Haha (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Roksana napisał:

TWOJA WYPOWIEDŹ "Wjadę wtedy kutasem w dupe, a nawet i cipe"  

Do kogo to powiedzialem ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ` CzorT ~ . napisał:

Do kogo to powiedzialem ? 

To nie było do nikogo skierowane. Wyszło wszystko z rozmowy z innymi ;D Myślę, że miał to być żart skierowany do graczy, ale coś ci chyba nie pykło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Istnieje cos takiego jak mute rowienz :) . A pamietam sytuaacje ale doslownie to nie brzmialo tak . I skoro nikogo nie obrazilem to o co chodzi ? . Z kims rozmawialem na mikro na temat szlauf (kobiet lekkich obyczajow).:D  I wyrazilem swoje zdanie na ten temat :D. Dodajac ze to ja zostalem obrazony ze strony admina . Tu jest kulturka dopiero :D 

Edytowane przez ` CzorT ~ .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, ` CzorT ~ . napisał:

Dodajac ze to ja zostalem obrazony ze strony admina . Tu jest kulturka dopiero :D 

Kiedy niby zostałeś obrażony przez admina? Nie przypominam sobie złych słów wypowiedzianych przeze mnie ani przez SWAT'a.

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj pierwszy post jeszcze raz :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w tej sytuacji, zostawił bym PERMA! Co drugie twoje słowo to "kurwa", nie TOLERUJEMY takich zachowań. Jesteś bez kultury i bez wstydu, nie mówiąc o tej akcji z wczoraj. W tych czasach, gadać do Kobiety w taki sposób? Byłem wczoraj przy tej akcji z kick'em "Wjadę wtedy kutasem w dupe, a nawet i cipe" Masz szczęście, że akurat nie widziałem Twojej wypowiedzi, bo ode mnie dostał byś już w tedy PERMA!

Jak dla mnie @S W A T dobrze postąpił, dając perma. Z takimi ludźmi trzeba krótko!

• Super! (+) 1
  • Dzięki! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, ` CzorT ~ . napisał:

Istnieje cos takiego jak mute rowienz :) 

Mute tu by nic nie dało. Po wypowiedzeniu tego zdania dałam ci kicka "ogarnij się" z myślą, że rzeczywiście tak będzie. Niestety nie poskutkowało, bo na następny dzień dostałeś perma od kogoś innego, bodajże jest to również za kulturę, której ci brakło od samego początku.
Przewiduję, że nawet gdybym dała mute to zacząłbyś prowokację na say'u. 

Edytowane przez Roksana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, YESWEKEND napisał:

Ja w tej sytuacji, zostawił bym PERMA! Co drugie twoje słowo to "kurwa", nie TOLERUJEMY takich zachowań. Jesteś bez kultury i bez wstydu, nie mówiąc o tej akcji z wczoraj. W tych czasach, gadać do Kobiety w taki sposób? Byłem wczoraj przy tej akcji z kick'em "Wjadę wtedy kutasem w dupe, a nawet i cipe" Masz szczęście, że akurat nie widziałem Twojej wypowiedzi, bo ode mnie dostał byś już w tedy PERMA!

Jak dla mnie @S W A T dobrze postąpił, dając perma. Z takimi ludźmi trzeba krótko!

Nie widziales bo cos takiego nie bylo napisane, bo nie pisze tylko mowie przez mikro . A po drugie nie powiedzialem tego do kobiety tylko rozmawialem z graczem . Widac ze duzo wiesz w tym temacie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, ` CzorT ~ . napisał:

Nie widziales bo cos takiego nie bylo napisane, bo nie pisze tylko mowie przez mikro . A po drugie nie powiedzialem tego do kobiety tylko rozmawialem z graczem . Widac ze duzo wiesz w tym temacie :D

Kurva......mam ogarnąć demko i wszystkie żenujące czasówki tu wstawić?!

@` CzorT ~ . Myślisz, że na takiego pajaca będę miał czas? Szczególnie, są świadkowie tego całego syfu.

Edytowane przez YESWEKEND

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawaj wstawiaj smialo :D Czekam :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No bo wiesz ze tak nie napisalem hahaha . Zwachaliscie sie tam i tyle . Kozaka nie graj . Pajac to masz w dowodzie :D . Idz tam Tymka posluchaj sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ` CzorT ~ . napisał:

No bo wiesz ze tak nie napisalem hahaha .

Napisać nie napisałeś, ale powiedzieć to już tak ;) 

• Super! (+) 1
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobrze ale rozmawialem z graczem na ten temat . Nie tak jak ty to ujelas tak nie mowie na pewno . Najlepsze to ze kolega to skopiowal i potwierdzil :D . Jeden mowi ze bylo to do kobiety ty mowisz ze nie bylo kierowane do kobiety . Pajac sam sie pucowal ze nie widzial ani nie slyszal a nos wsadza :D . Wachajcie sie dalej :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Umm.. witam z tej strony szaraczek PoloxDisc. Trochę mnie boli w serduszku patrząc jaki poziom trzyma ta kłótnia, więc chciałbym coś Wam zasugerować. Pomimo Waszych sprzecznych interesów osobiście uważam, że należy zachować poziom dyskusji jak na dorosłych ludzi przystało, czyli kulturalnie bez zbędnych wyzwisk czy prowokacji. No i w sumie edytujcie na przyszłość te wiadomości jeśli nie chcecie dostać warna razem ze mną, dowidzenia. :hello2
P.S Kiedy nawołuje się o kulturę to też należy ją zachować (:

Edytowane przez PoloxDisc
  • Super! (+) 3
  • Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałam tu mój nick czy coś jest tutaj związane ze mną?

• Haha (neutral) 2
  • WTF? (neutral) 1
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam, bo robi się syf, temat dalej zostaje do rozstrzygnięcia przez Opiekuna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.