Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

sylwester-2020.jpg

Hejka! Mam dla Was szybki konkurs Noworoczny :) 

cooltext345157607544594.png

Podsumować rok 2019

Co takiego działo się u Was?

Mogą to być zdjęcia, kolarz, wierszyk, opowiedzenie w paru zdaniach, piosenka, rysunek, grafika..

Cokolwiek Wam przyjdzie do głowy! Liczę na Waszą kreatywność!

cooltext345157614442844.png

1 miejsce: 60 zł + 25 zł do wydania na usługi na forum lub serwerze

2 miejsce: 30 zł + 15 zł do wydania na usługi na forum lub serwerze

Czas do 4.01.2020r.

Nagrody po 10 :pies 

• Super! (+) 5
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

<3PODSUMOWANIE ROKU 2019<3

Mój rok 2019 mijał z czasem bardzo szybko, nie wiem czy przez to że są takie czasy czy przez "nadmierne granie w cs'a" :cat  

Ogólnie ten rok dla mnie był jeden z lepszych, poznałem wielu pozytywnych ludzi na forum jak i w realnym świecie, pozmieniało się na lepsze w moich prywatnych sprawach. Ale są też minusy tego roku. Może zacznę od końca.

Jak to bywa co rok, znów nie było śniegu na świnta, nie czułem klimatu świąt :angry:.  Ale co tam, ważne że czuję się szczęśliwy. Ponieważ mam przy sobie Rodzinne którą bardzo kocham. Nie interesują mnie prezenty, bardziej to by móc się z nimi podzielić opłatkiem. Bo wiem że inni tego z całą rodzinną nie doświadczą "Bo ją stracili" :sad2

Dużo mam wspomnień z tego roku, ale dużo by było wymieniać. Więc życzę jeszcze raz Wesołych świąt jak i szczęśliwego nowego roku.:prezencik:polewaj:

Pozdrawiam: Mateusz :bye:

• Super! (+) 2
  • Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbym wkleić tutaj kolarz zdjęć składający się z uwiecznionych miejsc,jakie odwiedziłem w 2019 roku. Mógłbym rozpisywać się na setki zdań o tym,jaki był dla mnie ten rok. Skupie się jednak na najważniejszych rzeczach jakimi są:

- Zmiana pracy, dwa razy,za każdym razem na lepsze a ta druga zmiana była strzałem w dziesiątkę,który ustawił mnie na kilka lat mojego życia, a może nawet na kilka dekad. Nie tylko finansowo,ale doświadczenie jakie zdobyłem i miejsce gdzie obecnie pracuję szlifuje bardzo mocno charakter i postrzeganie świata

- Mniej alkoholu,ale alkoholikiem nie jestem (wiem,tak mówią alkoholicy)

- Więcej cierpliwości do świata i do ludzi. 

- Docenianie każdego dnia,każdego wschodu i zachodu słońca- Na prawdę polecam każdemu cieszyć się z najprostszych rzeczy jakie nas otaczają. Nigdy nie wiadomo,czy pijany Tomasz Hajto nie przejedzie nas na pasach,czy nie wylądujemy w szpitalu z diagnozą "rak". Dlatego nie czekajcie do takiego momentu i czerpcie z życia każdego dnia. Nawet tego chujowego,gdzie macie ochotę się powiesić. Uwierzcie,że na świecie są setki miliony ludzi,którzy za jeden wasz chujowy dzień są w stanie oddać całe swoje życie.

-Mniej kontaktu z vivorem,chociaż kiedy rozmawia się z nim na poważnie,to jest spoko ziomkiem,tylko jak się wygłupiamy,to tworzymy niebezpieczny duet

No i to tyle,to są te najważniejsze rzeczy,więcej nie ma sensu pisać. I tak przegram,bo tu nie chodzi o to co kto pisze,tylko kto to napisze. Wygra pewnie jakaś laska co wrzuci zdjęcie z wakacji z cycuchami czy nogami na wierzchu,ale wszystkim,którzy przeczytali cały mój post wielkie dzięki : D

2020 rok zapowiada się na prawdę imponująco,ale nie nakręcam się,bo w życiu wszystko potrafi zmienić się w przeciągu jednej sekundy. 

Mam nadzieję,że wasz 2019 rok był udany i życzę wszystkim jeszcze lepszego 2020 roku. 

edit: jakbym jednak coś wygrał,to nagrodę przekazuję na słynny już dalszy rozwój forum/sieci i serwerów,pozdro!

edit vol.2  A tutaj muza,która często mi towarzyszyła,refren jest zajebisty,polecam przesłuchać nie tylko fanom rapu 

https://www.youtube.com/watch?v=xLurmgoGqGo

Edytowane przez pahin
  • Super! (+) 5
  • Wow (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rok 2019 był pełen rozczarowań dla mnie, ale było też dużo chwil, które będą miały wpływ na moje przyszłe życie.

Zaczynając od początku, nie wiedziałam co dalej ze sobą zrobić, niby miałam plan, cel i marzenie, ale z drugiej strony obawę przed "dorosłością".

Styczeń cały polegał na wielkich rozmyśleniach, składaniu papierów na studia, jeżdżenia na komisję lekarską, wiele zagmatwanych rzeczy, na które nie byłam do końca przygotowana.

Luty, to dalsze załatwianie spraw ze studiami. Dużo dużo stresu, myślenie o przyszłości i czy na pewno chcę być kimś o kim myślę, a miałam takie marzenie już od podstawówki.

Marzec, to było staranie się w szkole, żeby wyjść z niej z jak najlepszym świadectwem.

Kwiecień, coraz większy stres przed maturami, stres, że nie zdam matematyki, myślenie na zaś co zrobię jak mi nie wyjdzie. Zakończyłam szkołę średnią z czerwonym paskiem i ukończyłam na ocenę bardzo dobrą projekt z MON.

Maj, matury, koniec stresu, w końcu wolność, ale czy na pewno? 

Reszta maja, pomagałam, siedziałam, wychodziłam, jeździłam, nic specjalnego tak naprawdę.

Czerwiec, zaczęłam prawo jazdy, nie zdałam dwa razy.

Lipiec, miałam egzaminy wstępne na akademii, dużo załatwiania, jeszcze więcej stresu.

Sierpień, egzamin z prawka na 20.08, wyjechałam na chwilę z domu, oderwać się od wszystkiego, dowiedziałam się, że się nie dostałam na studia, ale po telefonie dowiedziałam się, że nie jestem daleko na liście. Mając to na uwadze, zaczęłam szukać studium zaocznego, żeby za rok spróbować jeszcze raz.

Będąc na wyjeździe dostałam telefon, że się dostałam i czy dalej jestem zainteresowana, odpowiedziałam twierdząco.

Egzamin odbyłam w innym wordzie, w innym mieście i na innym samochodzie, zestresowana nie zdałam drugi raz. 

19.08 wyjechałam odbyć szkolenie podstawowe. Chwile załamań i zwątpienia zalewały mnie każdego dnia, ale dałam radę.

Wrzesień, tu dalej miałam szkolenie. Przysięga. Pierwsza przepustka do domu, duma i satysfakcja, że jednak nie jestem taka słaba jak wiele innych, którzy odeszli przed rozpoczęciem roku akademickiego.

Październik, rok akademicki, tu nie mam co opowiadać.

Listopad, tu dalej rok akademicki.

Grudzień, nienawidzę zimy, wiec i samopoczucie gorsze. Święta, których nie czułam, bo nie ma śniegu, ale ważne, że spędziłam ten czas z ludźmi, których nie mam na co dzień, a to jest dla mnie najważniejsze - rodzina.

Reasumując, miałam dużo przykrych chwil, których tu nie zawarłam, ale wpłynęły bardzo znacząco na moje życie, ale też dużo chwil dzięki którym byłam szczęśliwa.

Czuję, że mentalnie stałam się poważniejszym człowiekiem, trochę inaczej już patrzę na świat, mam cele, które mam nadzieję, że zrealizuję i dam rade w nich wytrwać.

Mam też nadzieję, że za 5 lat, będę zasilać szeregi oficerów WP i dam radę podołać wyzwaniom, które będą stały na mojej drodze.

Pozdrawiam wszystkich którzy to czytają, życzę spóźnionych wesołych świąt, abyście spędzili je z bliskimi w spokoju i radości. Życzę również cudownego sylwestra, żebyście wszyscy bezpiecznie wrócili do domu, a wspomnienia zostały na jak najdłużej. Życzę wam również powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym!

Wiem, że się rozpisałam, ale dawno mnie tu nie było ze względu na obowiązki. 

Wiem też, że raczej nie wrócę do gry tak jak kiedyś, będę bardzo sporadycznie, dlatego wam w sumie tego życzę, bo później nie będę miała takiej okazji. Pozdro, trzymajcie się!

80476538_692804174584723_3643661709157072896_n.jpg

• Super! (+) 5
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:klaskROK 2019!:klask

Ten rok jest jednym z niewielu , które najbardziej zapamiętam do końca życia . Nie było w nim rzeczy, które bym mógł puścić w niepamięć. Powrót do osoby z którą byłem wcześniej przez 2 lata. A stało się to tylko dzięki temu , że postanowiłem ponownie pojechać do Polski i przypadkowo ponownie ją spotkać ! Dzięki temu , że natrafiła się okazja spotkania , dziś jestem po ślubie , którego również nie zapomnę. W bonusie do tego roku  dopisuję oczekiwanie na przyjście mojego dziecka, które ma przyjść na świat w Lutym 2020. Wiadomo , że ma być dziewuszka, ale co będzie to będzie :twoheartsKolejną rzeczą którą otrzymałem , jest Umowa na stałe jako Kierowca zawodowy,  lecz sam się tego nie spodziewałem, że dostanę stałą Umowę o pracę na czas nie określony ! Niby nic , co ? Jednak to dużo pomaga , gdy wiesz, że jesteś głową rodziny i za coś odpowiadasz .

W każdym bądź razie  jestem szczęśliwy , że pomimo tego co miałem w przeszłości , ten Rok dał mi tyle rzeczy o których sam bym nie pomyślał lub się spodziewał.

Podsumowując...

78450478_2731681386876219_6940976473880657920_o.thumb.jpg.e862de97c7495bcfea50f6cc558c2296.jpg

81637373_450310838995511_1789325023811469312_n.thumb.jpg.46702f6362e21b8a06cc7c6755cedfe4.jpg

• Super! (+) 4
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich Kuleczkowiczów. Sylwester za nami, w związku z czym chciałem złożyć każdemu serdeczne życzenia, no i żeby każdy kolejny rok był dla nas w miarę możliwości lepszy od poprzedniego. 

Miało być coś o podsumowaniu, dlatego przygotowałem pracę w formie krótkiego filmiku. U mnie zbyt wiele się nie działo, ale podobno nie liczy się jak kończysz stary rok, a to jak zaczynasz nowy. Dlatego trzymajcie się ciepło :)

https://www.youtube.com/watch?v=Pb7FwU6GHxA

• Super! (+) 2
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 miejsce: @Westtt za śliczne zdjęcia

2 miejsce: @Nella♥ za super rymowankę

Zgłoście się do mnie na pw i podajcie nr konta żebym wysłała nagrodę i na co chcecie przeznaczyć pulę kasy na forum.

Dzięki za zabawę :love2 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.