Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj Nick: Shut Up And Dance!

Nick Admina: vivor

Powod Skargi: Zabawa Moderatora... 

Mam wrażenie, że naszemu moderatorowi się nudzi i potrzebuje jakiegoś konkretnego zajęcia na forum albo degrada... 

Ktoś zajmuje się serią w Redakcji ( chodzi o mnie ), a on sobie robi z tego zabawę... Najpierw pisze x2 te same pytania po czym je ukrywa, a potem usuwa, po tym wyjeżdża z większą ilością pytań niż jest to zawarte w zasadach serii P&O. Co to ma być ?! Wygląda to na celowe wkurzanie po tym co napisałam wczoraj w temacie @M4CI3K... Dowód poniżej: 

Napisano 9 minut temu · Ukryte przez vivor, 9 minut temu - xd
[P] Co chciałbyś wprowadzić jakąś zmianę na DD2?; jaką?

[P] Jak czujesz się w roli opiekuna serwera?

[P] Plany na przyszłość w życiu?

[P] Masz prawo jazdy?

[P] Masz samochód / motocykl?; Jaką markę oraz model chciałbyś mieć?

[P] Co sądzisz o pracy @moose` jako Pani premier (czyt. [email protected])? 

[P] Podobno jesteś alkoholikiem, czy to prawda? 

[P] Hobby poza cs'em i innymi grami? 

[P] Dlaczego akurat serwer DD2 kuleczky.pl?; Jak się tutaj znalazłeś?

[P] Jaki masz telefon?

[P] Ulubione danie, napój? 

[P]  

Mało tego pisanie o tym na sb i używanie botów do głosowania na serwer jest normalne ? :o 

Nie wiem @moose` @przemek173 czy jesteście ślepi czy to tolerujecie... ? :facepalm4  Mod powinien dawać dobry przykład, a nie robić sobie co chce... Chyba Modzi też mają swój regulamin, którego powinni przestrzegać.

• Haha (neutral) 1
  • Przykro mi (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

?xD

Przecież zadałem tylko pytania? Po prostu przypadkowo nacisnąłem enter i się wysłał niekompletny post. i już nie mam prawa edycji, żeby go poprawić? 

Godzinę temu, Shut Up And Dance! napisał:

Mało tego pisanie o tym na sb i używanie botów do głosowania na serwer jest normalne ? :o 

Może trochę dystansu? XD

Skarga do kosza, tyle ode mnie. 

Mam wrażenie, że szukasz problemu tam gdzie go nie ma. ;) 

@Shut Up And Dance! A spróbuj przytrzymać ctrl + enter. ;) Jutro ci jeszcze odpiszę na to wszystko niżej, jak znajdę odrobinę wolnego czasu. ;)  

• Wnerw (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie szukam problemów tam gdzie ich nie ma... Tylko widzę, że nic sobie nie robisz z posiadania funkcji Mod'a... Ta funkcja jest dla ciebie zabawą i robisz sobie co chcesz na forum. Nie podchodzisz do niej jak powinieneś. Czujesz się tutaj jak ktoś bardzo ważny, jak ktoś komu nikt nie podskoczy. Nie raz robiłeś celową prowokację na sb, żeby cię zdegradowali... a mimo to nie wiem czemu nadal pełnisz funkcję Mod'a...:facepalm4 Szkoda, że @moose` tego nie zauważa... jak to naprawdę wygląda. Może w końcu przejrzy na oczy i podejdzie do tematu jak powinna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie wiem po co dokładacie moose dodatkowych problemów, boty na cssetti-temat rzeka, są były i będą używane, a że cssetti sobie nic z tego nie robi to ludzie korzystają i to nie tylko vivor tak robi. Co do usuwania edytowania postu, może faktycznie się machnął i zamiast edycji wolał ukryć czy co tam zrobił i dodać od nowa, nie przesadzajmy znów i nie róbmy z tak błahego powodu skargi, można to sobie przecież wyjaśnić na pv. A że napisał więcej pytań niż można, no cóż, wystarczy dodać notkę do postu o zmniejszenie ilości pytań i po problemie. A co do oskarżeń o nie wykonywanie obowiązków moderatora się niestety nie mogę zgodzić, my tego tak nie zauważamy, ale ogarnia stare tematy, zamyka, przenosi, wyrzuca, ludzi też upomina jak widzi że przeginają, to prawda że jest może niekiedy aż za bardzo wyrozumiały ale nikt nie jest idealny i to nie jest podstawa do degradacji go z moderatora, inaczej by mu go nie dali ponownie, a prowokacje? Zwykły żart, to co piszą na forum to piszą na forum, a pozostaje jeszcze facebook, steam i chociażby pv na forum, jakby to co pisze na czacie było całkiem serio to wątpię że ktoś by się zawahał w tym temacie tylko po prostu by mu tego moderatora odebrali. 

Zamknijcie tą skargę i wyjaśnijcie to sobie na priv a nie róbcie kolejnego bezsensownego tematu do wymiany zdań i zażaleń, tyle ode mnie.

@Shut Up And Dance! Co jest śmiesznego w moim poście że zasłużyłem sobie na haha? :) 

Na prawdę nie wiem ale jak pisałem z tobą na czacie to fajna z ciebie kobietka, miło się pisało i pożartowało ale czasami mi się wydaje że chcesz na siłę się doczepić do vivora i szukasz dziury w całym, a żeby składać skargę za usunięcie posta i dodanie kolejnego który "łamie" regulamin p&o to już trzeba na prawdę nie mieć co robić, wydaje mi się że słowa które napisałaś cytuję: "Mam wrażenie, że naszemu moderatorowi się nudzi i potrzebuje jakiegoś konkretnego zajęcia na forum.." są bardziej adekwatne do ciebie i twoich niektórych skarg, rozumiem jest problem, spina, nieporozumienie-składam skargę, ale trzeba znać czasami granicę dobrego smaku, a twoje niektóre skargi się już im przejadły, nie ma się co dziwić że ludzie potem mają takie a nie inne mniemanie. Broń Boże nie bierz tego do siebie ale to jest moje szczere zdanie na temat twoich skarg i twojego zachowania które jest czasami już nudne, pozdrawiam ;) 

Edytowane przez Polaczek31
  • Haha (neutral) 2
  • Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
32 minuty temu, Polaczek31 napisał:

A że napisał więcej pytań niż można, no cóż, wystarczy dodać notkę do postu o zmniejszenie ilości pytań i po problemie.

Na forum jest już tak długo, że na pewno wie jakie zasady panują w serii P&O, więc żadne usprawiedliwienie. Tłumaczyć można nowym osobom na sieci, a nie komuś kto jest na forum parę lat.

Poza tym zastanawia mnie czemu wiele osób boi się komuś przeciwstawić ? Powiedzieć o kimś złe zdanie ? Wygląda na to, że wielu z Was nie ma swojego zdania bądź boi się je wyrazić... 

@Polaczek31 śmieszne jest to, że piszesz pół prawdy pół włazisz komuś w tyłek :D Niektórzy nie widzą albo nie chcą zauważać pewnych rzeczy. Ja wiem, że to twój forumowy kolega i będziesz go bronił. Masz swoje zdanie na ten temat, a ja mam swoje ;) 

@vivor tylko winny się tłumaczy. Od kiedy post wysyła się enterem... ? :bad:bad:bad

@Polaczek31 powiem tak nie chce się z Tobą kłócić, ale to tak można było wywnioskować z Twoich wypowiedzi. Jeśli jest tak jak napisałeś zmienia to postać rzeczy. Poza tym temat nie dotyczy Ciebie bo do Ciebie nic nie mam, a to, że napisałam skargę na vivora to już jest moja sprawa. Skoro widzę, że coś jest nie tak nie siedzę cicho udając, że wszystko jest w porządku. 

Edytowane przez Shut Up And Dance!
  • Haha (neutral) 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Shut Up And Dance! napisał:

Na forum jest już tak długo, że na pewno wie jakie zasady panują w serii P&O, więc żadne usprawiedliwienie. Tłumaczyć można nowym osobom na sieci, a nie komuś kto jest na forum parę lat.

Ja na tym forum też jestem już sporo czasu i nadal nie wiem jakie panują zasady w p&o bo mnie to po prostu średnio interesuje, oczywiście gdy mnie oznaczyli to odpowiedziałem, ale musisz zrozumieć że na tym forum jest więcej działów niż tylko redakcja i jednego interesuje typer, drugiego grafika a znowu innego właśnie redakcja, zwykła nieuwaga lub brak zainteresowania, można było to załatwić inaczej niż pisać skargę która nic nie wniesie nowego, bo wątpię że usunięcie posta i napisanie zbyt dużej ilości pytań zasługuje na warna albo bana. Czasami trzeba się zastanowić nad wagą sprawy nim się podejmie jakieś kroki. 

8 minut temu, Shut Up And Dance! napisał:

Poza tym zastanawia mnie czemu wiele osób boi się komuś przeciwstawić ? Powiedzieć o kimś złe zdanie ? Wygląda na to, że wielu z Was nie ma swojego zdania bądź boi się je wyrazić...

A czego się mamy bać? To nie jest życie realne tylko forum internetowe, po prostu niektórym się nie chce albo nie widzą w tym sensu bądź nie mają nic ciekawego do dodania to też i po co mają bezsensownie klepać w klawiaturę skoro i tak prędzej czy później skarga zostanie załatwiona z ich czy bez ich udziału. Banie się czegoś/kogoś nie ma tu raczej większej racji bytu moja droga :) 

@Shut Up And Dance! A skąd wniosek że wchodzę komuś w tyłek? Gdzie tego doświadczyłaś? To że argumentuję twoje odpowiedzi to od teraz jest nazywane włażeniem w tyłek? 

Dzięki że mnie uświadomiłaś bo nie wiedziałem, poza tym odpowiedz mi na kolejne pytanie, po co miałbym wchodzić mu w tyłek? Dla satysfakcji bo typ który mieszka 700km ode mnie będzie mnie lubił? Czy dla satysfakcji że będę miał kumpla na forum internetowym? Proszę cię, bez takiej zbędnej dedukcji w postaci wchodzenia w tyłek bo nie wiem czy czuć się urażony czy skomplementowany :D  

A co do tego że ja mam swoje zdanie i ty swoje, zgadzam się, jak to mówią "Racja jest jak dupa, każdy ma swoją", ale wydaje mi się że podałem wystarczająco dużo argumentów które wyjaśniają że ta skarga nie ma większego sensu.

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ja mam tylko tutaj do dodania 2 rzeczy. 

najpierw vivor. Nie wiem jak u Ciebie ale ja na całym forum nie znalazłem ani jednej opcji, żeby posty wysyłać enterem. A jako że widać że nie piszesz mało na forum nie wyobrażam sobie, abyś miał włączoną taką funkcję, żeby zawsze męczyć się z shift+enter. Poza tym, czy nie można było po prostu jak każdy inny swój post edytować? W końcu sam zapytałeś w pierwszym poście, czy nie masz prawa do edycji. Więc dlaczego po prostu właśnie tego nie zrobiłeś? 

A jeżeli chodzi o boty to jak najbardziej się zgadzam ze skargą. Bądź co bądź ale komuś z rangą takie coś nie przystoi, a także chwalenie się tym na sb. W końcu to chyba nie jest aż taka ciężka i trudna to zrobienia sprawa aby wykonywać ją za pomocą programu, prawda? 

Teraz polaczek. Czy nie uważasz, że każdy wypowiadając się w JAKIMKOLWIEK temacie nie powinien najpierw zapoznać się z istniejącymi w niej zasadami? A tym bardziej taka osoba jak moderator? Czy aż tak ciężko jest przeczytać kilka linijek i dostosować się do wymogów? Poza tym czy powinieneś go bronić? Vivor rączki posiada i pisać umie. Więc po co tylko snuć domysłu co jak się mogło stać skoro vivor sam może wszystko napisać? Fakt, skarga jest dostępna dla wszystkich i nikt nie zabrania pisać. Ale czasem warto wstrzymać się przed napisaniem kilku słów. W dodatku nie wiem czy wiesz ale redaktor nie ma funkcji dawania notek, także najpierw pozbieraj trochę informacji zanim coś napiszesz ;) 

PS. Żeby spamu nie robić. Właśnie spróbowałem iii.... Jakoś nie działa 

Edytowane przez Freeze
  • Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Freeze Dla twojej informacji kombinacja ctrl+enter wysyła post, więc jest możliwe że przypadkiem go nacisnął. Co do zasad, nie róbmy z tego forum kółka różańcowego, tutaj nie ma musztry i nie wymagajmy od zwykłych ludzi którzy siedzą tu z braku innych zainteresowań bądź z chęci poznania innych ludzi lub zabicia czasu że będą znali każdy regulamin, a to że jest moderatorem wg mnie niewiele zmienia, tym bardziej w kwestii czytania regulaminów. Przeoczył i tyle a robimy z tego nie wiadomo jaką aferę bo gość nie dość że usunął post zamiast go edytować to jeszcze złamał regulamin forum o tematyce gier, no bez przesady bądźmy poważni.

A co do zasad i ich przestrzegania jesteś u mnie po ostatniej sytuacji nisko w rankingu osób kompetentnych do takich wypowiedzi. 

No to nie wiem jak to robisz, spróbuj lewy ctrl+enter, u mnie działa. 

A co do botów, bo widzę że nadal się o to szarpiecie, nie nabija głosów żadnymi botami ani niczym takim bo pewnie nawet nie wie jak to zrobić to po pierwsze a po drugie nie jest aż tak głupi żeby narażać się na utratę pozycji w rankingu lub innych nieprzyjemności jakie cssetti mogłoby mu z tego powodu zrobić. Vivor po prostu pisze do znajomych na steamie i prosi o głosy, prosi o głosy na czacie i ludzie po prostu wchodzą i głosują, a jak tak bardzo jesteście przy swoim to napiszcie maila do cssetti żeby sprawdzili lokalizację adresów ip z których idą głosy na serwer vivora. 

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doczepiłaś się do vivora gdzie połowa osób nie przestrzega ilości zadawanych pytań. Wystarczyło dać notatkę a nie siać ferment. Zauwazyłam ostatnio, że lubisz szukać dziury z całym. Przykład niedawny jak Ci zwracałam uwagę na sb, że przesadzasz bo ktoś tam napisał w żarcie, że nie ma redaktorów czy coś podobnego. Wybuchłaś jakby ktoś Cię niemal obrażał... Od początku coś Ci nie pasuje w vivorze i dobrze wszyscy o tym wiemy. Widzę, że jak się uweźmiesz na kogoś to koniec. Zastanów się czasem dwa razy czy jest sens robić problem tam gdzie go nie ma, bo mam dosyć zabaw rodem z piaskownicy. Skarga pozbawiona sensu. Nie zdegraduje go bo żartuje i zdarzyło mu się zdublować posty, litości... Amen KURWA.

• Super! (+) 3
  • Haha (neutral) 1
  • Wnerw (neutral) 1
  • Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skarga odrz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.