Skocz do zawartości
Hodun

rekrutacja Rekrutacja na BlackListed 2/2017

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Emil
Umiejętność sprawdzania demek:7/8
Umiejętność sprawdzania SS:Tak jak kolega wyżej , wzoruję się na poradniku BadLucka , który jest baardzo pomocny i dobry :)
Ile masz na to czasu : Co tydzień inaczej , ale dziennie myślę 2/3 godziny.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Co tu dużo pisać , jestem z wami w sumie kupę czasu , większość z was mnie zna .
Kontakt: Steam / Forum 

Wymagania:
duża aktywność na forum, +
umiejętność pracy w zespole,+/- ( Szczerość to w tych czasach bardziej wada niż zaleta )
znajomość podstawowych i zaawansowanych rodzajów "wspomagaczy" : Myślę , że większość ogarniam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu nie?

Imię: Damian
Umiejętność sprawdzania demek: 8
Umiejętność sprawdzania SS: 8 [sprawdzam czas, crc32, nr skompresowania, rozmiar] + poradnik BadLucka.
Ile masz na to czasu : od 2 do 8 godziny dziennie
Dodatkowe Informacje o Tobie: Jestem aktywny, mam na to wiele czasu  i chciałbym nieco ułatwić życie i odciążyć inne osoby które będą w bl, sprawdzam wszystkie demka, ssy spokojnie i dokładnie. Nie podejmuje byle jakich decyzji i myślę nad tym co robie.
Kontakt: Steam i forum.

duża aktywność na forum, -  Od dłuższego czasu przesiaduje na forum codziennie około 4 godzin.

umiejętność pracy w zespole, - Oczywiście że tak, staram sie wprowadzać miłą atmosfera ale i też traktuje to co mam robić poważnie.

znajomość podstawowych i zaawansowanych rodzajów "wspomagaczy" - Raczej znam prawie wszystko co jest używane najczęściej [wh, sh, multkihacki, aim, antyflashe, antysmoke, knivespeed, esp]

Myśle że zawarłem w poim podaniu dość sporo, pozdrawiam :)

Edytowane przez d[1]K

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Łukasz
Umiejętność sprawdzania demek: W małym paluszku wszystko jest :giggle: 10/10
Umiejętność sprawdzania SS: 9/10
Ile masz na to czasu: 9h 
Dodatkowe Informacje o Tobie: Interesuję się sportem oraz gotowaniem, jestem miłą, spokojną oraz pomocną osobą. Nie boję się przeszkód, zawsze patrzę na wypowiadające się osoby :)
Kontakt: STEAM, Kuleczky.pl,  fb, SMS 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...