Skocz do zawartości
BadLuck

rekrutacja Rekrutacja na BlackListed 1/2017

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Łukasz

Umiejętności przy sprawdzaniu dem: 7/10 (nie robiłem tego zbyt często)

Umiejętnośći przy sprawdzaniu SS: 10/10

Ile masz na to czasu: Kilka godzin dziennie

Kontakt: PW / Steam

Dodatkowe informacje o Tobie: Jako admin zbieram swoje doświadczenie od kilku lat, w większości przypadków zrobione przeze mnie screny są trafne i rzadko kiedy ktoś wrzuca je na forum, bany z powodem "czitujesz" jak na razie zawsze były trafne. Posiadałem rangę "Antychat" na innym forum, moim zadaniem było sprawdzanie screnów na wszystkich serwerach jakie tam były i rozpatrywanie odwołań / skarg na gracza. Jestem stanowczy, sprawiedliwy i chwilami impulsywny :)

Edytowane przez ZOLA
  • Plus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Mateusz

Umiejętności przy sprawdzaniu dem: Szczerze? Oglądałem kilka ale nigdy nie byłem BL

Umiejętnośći przy sprawdzaniu SS: Sam przerabiałem więc myślę że sobie poradzę. 8/10

Ile masz na to czasu: Kilka godzin poświęcam forum więc jak najbardziej 2H dziennie na spokojnie.

Kontakt: PW/STEAM

Dodatkowe informacje o Tobie: Jestem osobą która lubi pracę zespołową, oraz bardzo komunikatywną. Nigdy nie byłem na stanowisku BL ale kiedyś musi być ten przysłowiowy pierwszy raz. Nie wiem dlaczego ale bardzo chciałbym tą posadę z względu na walkę z cheaterami. Jestem często na TeamSpeak3 lub forum więc nie ma problemu. Wiadomo zawsze mogę się zwrócić do kogoś kto zna się na tym lepiej czyli np. Do Ciebie lub Hoduna. :)

• Plus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Adrian

Umiejętności przy sprawdzaniu dem: 8/10

Umiejętności przy sprawdzaniu SS: 8/10

Ile masz na to czasu: Po szkole jestem w zasadzie cały czas (chyba ze imprezka Kappa)

Kontakt: steam lub pw http://steamcommunity.com/id/kADZIU1g

Dodatkowe informacje o Tobie: Jestem Adi, mam 18 lat i w CS'a gram 9 lat. Miałem już taką posadkę, więc wiem na czym to polega. Jestem osobą z jajami, nie faworyzuje nikogo, więc raczej nic nie przejdzie. Miałem styczność w większością tych "sławnych czitów np. hl1". Z łatwością rozpoznam większość secików i innych pierdołek. 

cs 1.6 - 3000h na steam

csgo - 3000h na steam + turnieje

Myślę, że nadaje się na to stanowisko i nie będzie ze mną żadnych problemów.

• Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam, że to jest temat do składania podań a nie temat do dyskusji i wyrażania własnego zdania na czyjś temat, kolejne takie posty bedą karane warnikami ;)

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Artur

Umiejętności przy sprawdzaniu dem: Trochę się tym bawiłem 7/10

Umiejętnośći przy sprawdzaniu SS: 9/10

Ile masz na to czasu: ponad 1h dziennie

Kontakt: pw/steam

Dodatkowe informacje o Tobie: Lubię sport (głównie  piłka nożna i skoki narciarskie)  dodatkowo interesuje się też e-sportem.  Mam dosyć dużo spędzonych godzin w cs głównie na ns. 

Edytowane przez Garry
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Dani

Umiejętnośći przy sprawdzaniu SS: 10/10

Ile masz na to czasu:4-5h może więcej

Kontakt: gg/ pw (forum)

Dodatkowe informacje o Tobie:  Jestem osobą która lubi pracę zespołową, Jestem osobą z jajami, nie faworyzuje nikogo, więc nic nie przejdzie żaden mały numerek. Również jestem osobą miłą zależy dla kogo dla cziterów raczej litości nie będzie. Zasada pierwsza żadnych faworyzacji tak zawsze mówię! każdy jest równy będę każdego na równo oceniał myślę że poradzę sobie z tym a jak czegoś nie będę wiedział to pan @Hodunmi pomoże z demkami może liczę na to (Zapomniałem dodać ) Uwielbiam sport (głównie piłka nożna,bo gram w klubie XD) Interesuje się historią. Dużo czasu spędzam teraz na forum, no i na cs :) Tyle raczej z mojej strony :)

Edytowane przez Everon
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza część testów została wysłana. Później się będziemy zastanawiać kogo wybrać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Oskar

Ile masz na to czasu: takie lekkie 6 godzin :)

Kontakt: PW / FORUM / FB / STEAM - Makumi

Dodatkowe informacje o Tobie: Potrafię pracować z grupą, nieważne jakie zlecenie będzie. Potrafię się dogadać. Komunikacja u mnie to podstawa, analizuję wszystkie rady/zastrzeżenia z strony innych :) Bezkonfliktowy chłopaczek, który już powoli się nudzi, i z chęcią podejmie się wyzwania obowiązków BlackListed.
Chętnie pomogę, chętnie przyjmę każdą osobą w swe ramiona, cheaterów oczywiście pokaram. Wybranie mnie na BlackListed, nie będzie złą decyzją ponieważ można ze mną każdego targu ubić. Oczywiście zaznaczam, obowiązek BL to podstawa. Nie ulegnie jej żadna magiczna siła. Gdybym potrzebował leciutkiej pomocy, z chęcią się wybiorę do @Hodunoraz @BadLuck

Edytowane przez Meelo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Leoska

Imię:Lena

Umiejętności przy sprawdzaniu dem: 7/10 jeśli można tak napisać :>

Ile masz na to czasu: każde popołudnie mam wolne :>

Kontakt: www.facebook.com/leojestkotem  lub forum 

Dodatkowe informacje o Tobie: Były admin na PB więc myślę, że dam radę  + chciałabym się rozwijać troszkę jeśli chodzi o takie rzeczy  

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Kladiusz

Umiejętności przy sprawdzaniu dem: 7/10

Umiejętnośći przy sprawdzaniu SS: 8/10

Ile masz na to czasu: Zależy od dnia, ale zazwyczaj posiadam dużo czasu. 

Kontakt: Steam,forum 

Dodatkowe informacje o Tobie: Myślę, że potrafię pracować w grupie. Posiadam admina Cs:Go 4Maps, grałem dużo w cs1.6, ale niestety non-steam. Postaram się jak najbardziej pomóc :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż wydaje mi się że rekrutacja dobiegła końca. 

Ostateczny rezultat jest taki że nowym członkiem "BlackListed" został @kadziu. Wykazał się największą aktywnością w dziale BL a także sporą wiedzą na testach. I jako jedyny dostarczył wszystkie wymagane rozpiski zarówno w screenach jak i demach.

Reszcie niestety nie poszło tak dobrze gdyż połowa zrezygnowała już pierwszego dnia. Za udział w rekrutacji serdecznie dziękuję.

Temacik jak i rekrutację można zamykać. W najbliższym czasie ogarnę wszystkie sprawy dotyczące BL. Kogoś z żółtych proszę o dodanie odpowiedniej rangi :)

• Plus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...