Skocz do zawartości
Hodun

rekrutacja Rekrutacja na BlackListed 2/2016

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu zostałem sam jak palec :( wiadomo pora letnia, mój czas jest ograniczony, potrzebuje wsparcia!
Szukamy osób aktywnych, pomocnych i z "jajami" (kobitki również mogą być :D), nie potrzebujemy osób które lecą na rangi!

Wymagania:
duża aktywność na forum,
umiejętność pracy w zespole.
Kochanie Opiekuna BL
:devil:

Wzór:
Imię:
Umiejętność sprawdzania demek:
Umiejętność sprawdzania SS:
Dodatkowe Informacje o Tobie:
Kontakt:

Pozwolę sobie zacytować słowa naszej Legendy.
"Napiszę od razu, oczekujemy, że zgłoszą się ludzie aktywni na forum. Proszę aby podania składały osoby, które na prawdę mają czas na sprawdzanie demek oraz ss. Bycie członkiem BL może być nudne, męczące (tym bardziej jak Hodun marudzi :lol:) oraz denerwujące dzięki czemu trzeba być człowiekiem opanowanym. :) Jeżeli czujesz, że nie dasz sobie rady, nie składaj podania.
"

I najważniejsze: 

Każdy kto złożył podanie, ma prawo do wypowiadania się w dziale BlackListy !!! (w przypadku gdy ktoś by dostał warna, za spam w BL proszę zgłosić się w tej sprawie do Hodun)

Kiedy koniec rekrutacji? Sam nie wiem, aż się znajdą osoby godne uwagi i przejdą egzamin ;). Od razu mówię nie spodziewajcie się od razu dostępu do AmxBansów!

a teraz idę spać, DOBRANOC
:bye:

Edytowane przez Hodun
  • Plus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Mateusz
Umiejętność sprawdzania demek: 8 (ideałem nie jestem)
Umiejętność sprawdzania SS: 9 (Miałem własny serwer Diablo Mod więc doświadczenie mam raczej spore, żadnych skarg ad ss na mnie nie było (dowody amxbans)
Ile masz na to czasu : Hmm praktycznie cały dzień odkąd wstanę, pracuje na nocki więc 3-4 godzinki spokojnie.
Dodatkowe Informacje o Tobie: No cóż mam dodać, rozpisałem się w dziale Przywitań, jestem osobą neutralną, do każdego demka/screenów podchodzę z dystansem, wiadomo idealny nie jestem ale chyba każdy ma prawo do ewentualnych małych błędów, w końcu na nich się uczymy.
Kontakt: GG:34389032, Steam:http://steamcommunity.com/id/AnointedFighter, PW

• Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Patryk
Umiejętność sprawdzania demek: 7/10
Umiejętność sprawdzania SS: 9/10
Ile masz na to czasu : teraz idą wakacje więc dużo wolnego czasu będę miał od 3-6 godzin nawet i więcej.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Interesuje się piłką nożną, gram w tenisa stołowego , sprawdzałem już wiele razy ss'y i demka ale ja też nie jestem idealny.
Kontakt: GG:55225521, skype: patryk.burak3, PW, e-mail:[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Patryk
Umiejętność sprawdzania demek:9/10
Umiejętność sprawdzania SS:9/10
Ile masz na to czasu : w tygodniu tak teraz to około w sumie hmmm po 3 godzinki w week zależy czy gdzieś wychodzę itp. ale myślę, że jeśli będzie trzeba to zawsze demko obejrze ;) 
Dodatkowe Informacje o Tobie: No miałem sobie kandydata na bl ale jako, że musiałem jak debil latać i ocenki poprawiać to nie miałem czasu na ocenę zgłoszeń (myślę, że dobrze mi to szło jak to mi napisał [email protected] bl "popraw ocenki, zacznij się wypowiadać i składaj znowu")  teraz ocenki poprawione będzie więcej czasu trochę także na spokojnie się da all ogarnąć. Nie będę pisał, że nwm gram w piłkę bo co ma piernik do wiatraka ... pochwalę się, że w 1.6 mam ponad 2k godzin i ub na ac i bl za dema z pb taki ze mnie wariat XD. Jak ktoś dotrwał do końca tego czegoś to gz XD. PS. Hodun jest czarnuchem! :p (brzydkie emotki tu macie :( )
Kontakt:Steam: frey

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Marcin

Umiejętność sprawdzania demek:9/10`

Umiejętność sprawdzania SS:10/10

Ile masz na to czasu : W tygodniu po 2 h + dziennie,a w piątki,soboty i niedziele 5h +

Dodatkowe Informacje o Tobie: Interesuję się muzyką,śpiewem i tańcem,a w wolnym czasie lubię sprawdzać demka i SSy i pograć w CS'a.Umiem współpracować w zespołach.

Kontakt:w sygnaturze GG jest, PW forum lub steam. Jak coś to Hodunek masz mnie na steam. :D

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojegk podania. :)

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Krystian

Umiejętność sprawdzania demek: 8/10

Umiejętność sprawdzania SS: 7/10

Ile masz na to czasu : Dość dużo, rano mogę sprawdzać screeny z telefonu (6:30-7:00), a po szkole demka. (16:00-18:00) Oczywiście w weekend mam więcej czasu. ;)

Dodatkowe Informacje o Tobie: Jak już wiecie, nazywam się Krystian. Mieszkam na wsi, mam słaby komputer (idealny do sprawdzania demek ;D) i lubię grać w koszykówkę. Co do serwerów, to lubię grać na serwerach JailBreak i czasami Zombie. Jestem też redaktorem na forum i dobrze pracowałem w zespole, Charlie. może potwierdzić! :)

Kontakt:

GG: 54805464

Mail: [email protected]

PW na forum

• Plus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymagania:
duża aktywność na forum,:  jest :D
umiejętność pracy w zespole.: nie ma problemu
Kochanie Opiekuna BL : Tu moze byc problem :/

Imię: Emil
Umiejętność sprawdzania demek: 8
Umiejętność sprawdzania SS: 9
Ile masz na to czasu : 3-4h ale jak będzie trzeba będzie więcej
Dodatkowe Informacje o Tobie: Interesuje sie Mechanika[ukonczona szkola zawodowa], Motoryzacja[uprawiam motocross], Elektronika[Znam sie dobrze na elektronice bo codziennie mam z nia stycznosc] i Grafika [bylem grafikiem kiedyś i Po trafie przerobić SS wiec wiem jak możną sprawdzić SS http://www36.zippyshare.com/v/R7D1LWJw/file.html tu macie przyklad. data na przeróbkach jest inna bo to sa kopie na oryginalnach nie bylo by problemu z data] Jestem osobą miłą i kulturalna ale mam zasadę "szacunek za szacunek; chamstwo za chamstwo", ale nigdy nie prowokuje i potrafie pracowac w zespolach ;)
Kontakt: 

TS3

Forum

Steam

Gadu

• Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Hubert
Umiejętność sprawdzania demek: 8/10 
Umiejętność sprawdzania SS: 9/10
Ile masz na to czasu : rano od 5:30 do 7;20 i po godz. 15 do 21 
Dodatkowe Informacje o Tobie: Interesuję się modelarstwem, co jest to zaraz moim Hobby. Mam dużo wolnego czasu na tygodniu. Mam nadzieję że się sprawdzę. 
Kontakt:Niżej 

Steam:http://steamcommunity.com/id/remixmix/

E-mail: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:   Paweł Jan Dawid  :D 
Umiejętność sprawdzania demek:
  Nie wiem tak skromnie 7/10
Umiejętność sprawdzania SS: tutaj też skromnie 6/10 
Ile masz na to czasu :  czas mam po szkole po godzinie 16 do godzin 21/22 . Weekendy całe :) (nołlife <3) wielu , ludzi tak też uważa 
Dodatkowe Informacje o Tobie: Jestem Paweł Jan a już w poniedziałek będę jeszcze Dawid :D . Mieszkam w Kudowie - Zdrój . Lubię czasem wypić jak też i mój ukochany Opiekun Marian #Imejdz .  W cs-a gram dopiero dobre 2 lata :) . Członkiem BL nigdy nie byłem pomyślałem , że warto kiedyś spróbować i pouczyć się trochę :) .  

Wolny czas spędzam pisząc niestety z ,, Koleżanka" przez dość sporą odległość , sporty  to siatkówka , piłka nożna jak i Ulubiony E-Sport <3  :)   Obecnie Kończę klasę 3 Gimnazjum :p  następny kierunek Technik-Logistyk (klasa Mundurowa ) 

Kontakt:   

Fb : https://web.facebook.com/profile.php?id=100002977734441

GG:  53626975

Steam : http://steamcommunity.com/id/Gadomsky/

Nr Telefonu :  533 248 166 

Wymagania:
duża aktywność na forum,   - Do Zrobienia :)
umiejętność pracy w zespole.  - No Raczej <3 
Kochanie Opiekuna BL 
:devil:     - No ba , że Króla złotego Marianka Lofciam :D 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)  Dziękuję , Pozdrawiam 

Edytowane przez SamotnyOpuszczonyJa`
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam o ocenianiu demek w BlackLiście! :)
bo nie ma na razie kogo wybrać....

Macie problem z otwarciem demka? Nie, bójcie się napiszcie do mnie ja wam pomogę, ja nie gryzę i nie będę brał tego pod uwagę, że wam pomagałem. (większość problemów z odpaleniem demka leży po stronie braków modeli z serwera lub mapy. Wystarczy wejść na serwer i modele się pobiorą same ;) niestety mapy trzeba pobierać samodzielnie i wrzucać wiadomo gdzie :D
Każdy człowiek uczy się całe życie, dla tego zapraszam do siebie postaram się pomóc.
 Tutaj link do BL jak by ktoś nie wiedział gdzie się znajduje :giggle:
|
|
|
\/
http://www.kuleczky.pl/index.php?/forum/305-blacklisted-cz%C5%82onkowie-hodun/

Edytowane przez Hodun
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Karol
Umiejętność sprawdzania demek: Szczerze to 6/10 ( będę pisał o jakieś wskazówki)
Umiejętność sprawdzania SS:8/10
Ile masz na to czasu : Poniedziałek-piątek 2-3h, weekend 3-5h
Dodatkowe Informacje o Tobie: Na Kulkach jestem od lutego. Interesuję się piłką nożną. Zainteresowałem się tym sportem oglądając ME2012.Od tamtego czasu śledzę również zmagania polskiej kadry i oglądam Bundesligę. Moje zainteresowania to też oczywiście cs 1.6. Gram w cs'a 2-3 lata z przerwami. Składałem już podanie na BL, ale odrzucono moją kandydaturę. Uważam, że po otrzymaniu pomocy w sprawdzaniu demek mogę się przydać.
Kontakt:
 GG (w profilu), PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...