Skocz do zawartości
Hodun

rekrutacja Rekrutacja na BlackListed 1/2016

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patrycja
Umiejętność sprawdzania demek: 6/10
Umiejętność sprawdzania SS: 7,8/10
Ile masz na to czasu : wieczór
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam 14 lat (w maju 15) chodzę do 2 gimn. do klasy sportowej iiiiiii lubie placki :D
Kontakt: Steam

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:  Jakub
Umiejętność sprawdzania demek: 8/10 (ciągle sie ucze zeby miec na 10)
Umiejętność sprawdzania SS: 8.5/10
Ile masz na to czasu :  4/5 h
Dodatkowe Informacje o Tobie: Lubie grac w cs 1.6 (dd2 bf4) i lubie grac w piłke
Kontakt: gg , skype i tutaj pw

Edytowane przez nadolek1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Kacper
Umiejętność sprawdzania demek: 7-8/10
Umiejętność sprawdzania SS:10/10
Ile masz na to czasu : Ba to zawsze znajdę czas
Dodatkowe Informacje o Tobie: Zawsze jak ktoś wrzuci ssy na FFA 1 to sobie sprawdzam i tak właśnie sie uczyłem, jakoś rok temu prowadziłem swój serwer DD2 więc jakieś doświadczenie jest. Chociaż są marne szanse że wybierzecie akurat mnie jak na tle innych podań jestem tylko pionkiem.
Kontakt:Steam/forum/Ts

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra zamykam, bo już się robi spam osób których i tak nawet w BL nie zobaczę ;)
Kiedy wyniki? Nie wiem nie planowałem jeszcze, mam 5-6 osób na oku, trochę za dużo dla tego teraz wszystko w waszych rękach. Pokażcie na co was stać w dziale BlackListy. Wyniki są przeciągane gdyż chcę uniknąć sytuacji jak przy ostatniej rekrutacji ;).

Kilka paczek SS na dniach wam podeślę, do sprawdzicie i macie mi napisać (spalone/czyste), ale to nie wystarczy mają być opisane szczegółowo co wam nie pasuje w nich np. (rozmiar, minuty modyfikacji itp itd.)

Edytowane przez Hodun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra nie ma co owijać w bawełnę!
WYNIKI!
@Kota "rozjebał system" człowiek godny tego stanowiska ;)
Na SS trochę poległ, ale demka to dla niego przyjemność niecałe 10min i demka ogarnięte. Na + wpłynęła ranga KuleczkoManiaka " - większe szanse na przyjęcie przy różnego rodzaju rekrutacjach "
@Konstanty. SS dla niego to przyjemność, przy demkach trochę mniej się wykazał, ale wszystko przed nim ;).
@Elf251 demka świetna robota, SS trochę gorzej, ale podszkolimy Cię ;)

Teraz kilka słów, o tych zasłużonych co walczyli do końca ;)
za mało się pokazałeś w BL. SS OK, ale za słaba aktywność. Nie tym razem ;)
@Kozio na koniec się obudził, z demkami jak i SS, Twoja historia warnów mnie przerosła. Nie tym razem.
@marcinek0425 SS słabiutko, w demkach świetna robota, ale trochę mi podpadłeś nie będę pisał publicznie przez co, dla tego nie tym razem, za dużo tych rang już masz :D.

Dziękuje wszystkim, za wzięcie udziału w rekrutacji.
Teraz zmykam świętować, jakieś pytania zapraszam, ale odpowiedź dopiero jutro :D
PROSZĘ SIĘ MNIE NIE BAĆ!
Macie jakieś wątpliwości co do SS, demek poczekajcie spokojnie na mnie i razem wyjaśnimy ;)

Edytowane przez Hodun
  • Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...