Skocz do zawartości
Malinaa.

rekrutacja REKRUTACJA NA BLACKLISTED 1/2015

Rekomendowane odpowiedzi

BL potrzebuje pomocy! 

Wraz z @Hodun postanowiliśmy otworzyć rekrutację ponieważ @KoKiLoKo od jakiegoś czasu opuściły chęci do pomocy w BL. Dziękujemy za pomoc i spędzony z Nami czas! 

Napiszę od razu, oczekujemy, że zgłoszą się ludzie aktywni na forum. Proszę aby podania składały osoby, które na prawdę mają czas na sprawdzanie demek oraz ss. Bycie członkiem BL może być nudne, męczące (tym bardziej jak Hodun marudzi :lol:) oraz denerwujące dzięki czemu trzeba być człowiekiem opanowanym. :) Jeżeli czujesz, że nie dasz sobie rady, nie składaj podania. 

Imię:
Umiejętność sprawdzania demek:
Umiejętność sprawdzania SS:
Dodatkowe Informacje o Tobie:
Kontakt:

I najważniejsze: 

Każdy kto złożył podanie, ma prawo do wypowiadania się w dziale BlackListy !!! (w przypadku gdy ktoś by dostał warna, za spam w BL proszę zgłosić się w tej sprawie do @Hodun lub @Malinaa. , wyjaśnimy sprawę  ;))

• Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Kamil
Umiejętność sprawdzania demek: 7/8-10
Umiejętność sprawdzania SS: 9-10
Ile masz na to czasu :  3-4h a w weekend 5h
Dodatkowe Informacje o Tobie: Witam mam na imię Kamil, mam prawie 17 lat, uczęszczam do I Technikum Informatycznego. Moje hobby to siatkówka, cs, oraz słuchanie dobrej muzy z basem :D
Kontakt: steam/gg/priv/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Michał.

Umiejętność sprawdzania demek:9/10 / Właśnie to najbardziej lubię robić oglądać demka ! :)

Umiejętność sprawdzania SS:9/10 :)

Ile masz na to czasu : Własnie bardzo dużo kilkadziesiąt razy dziennie jestem na forum na pc na tel :)

Dodatkowe Informacje o Tobie:Nazywam się Michał mam 17 lat rocznikowo :) Interesuję się filmami/serialami jeżeli chodzi o filmy to najbardziej lubię horrory dlaczego ? Dla tego ponieważ zawsze coś się w nich dzieje jakieś emocje są ;) Seriale dla tego ponieważ z każdym odcinkiem dowiaduje się coś nowego o tym serialu najbardziej lubię seriale podobno do skazanych na śmierć lub Zagubionych :) . Uczęszczam jeszcze do gimnazjum ostatniej klasy ponieważ miałem problemy zdrowotne w 2 klasie i nie stety nie mogłem otrzymać promocji do następnej klasy po gimnazjum planuje iść do Szkoły spożywczej w Rzeszowie na profil Piekarza łatwy zawód i co najważniejsze jest przynajmniej ciepło przy nim. Miałem już okazje bycia tutaj członkiem BL niestety zwaliłem sprawę olałem totalnie demka nie chciało mi się oglądać może przez to że miałem na 3 serwerach admina i nie miałem po prostu czasu a teraz tylko mam na jednym serwerze :] (Ten op to i tak zniknie najprawdopodobniej). Nie uświadomiłem sobie jaką szanse Hodun mi dał i zrozumiałem błąd i teraz mam nadzieje że jakieś szanse mam . Pozdrawiam ;]]

Kontakt:gg 20231246 skype michal21420 steam Dzejdi 

Edytowane przez Dzejdi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Mateusz

Umiejętność sprawdzania demek: myślę ze dobre ;)

Umiejętność sprawdzania SS: Dobre ;)

Ile masz na to czasu :  To zależy jak mam treningi , ale jestem codziennie.

Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam na imię Mateusz,  mam 17 lat i mieszkam w Szczecinie ;)  Chodzę do szkoły sportowej i trenuje pływanie i chyba dobrze mi idzie :D Po gimnazjum idę do liceum o profilu wojskowym. Jestem admina na 2 serwerach i opiekunem na 1 serwerze :D

Kontakt: Steam : Elf251, gg : 48388488, pw  i ewentualnie telefon ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Piotr
Umiejętność sprawdzania demek:8.5/10
Umiejętność sprawdzania SS:10/10
Ile masz na to czasu : Aktualnie zbytnio jak widać nie  jestem znowu tak widoczny na forum jak kiedyś ale to tylko kwestia pracy jaką wykonuje lecz jeśli trzeba to 2-3 h wieczorkiem w tygodniu mogę spędzić w weekendy ile trzeba i ile oczywiście będzie zgłoszeń wszystko zgłoszenia będą miały swoje zakończenie :).
Dodatkowe Informacje o Tobie:
.Na forum od 7 lutego br.Lubię brunetki z niebieskimi oczami  :).Większość ludzi mnie już dobrze zna więc nie mam za wiele do opisania siebie jaki jestem.Dawałem już do działu BlackListy cziterów na NS czy na Steam zawsze 100% skuteczności.Pozatym sprawdzałem też kiedyś dema z innych serwerów i pomagałem chłopakom żeby już nie musieli tracić czasu na ściąganie demek.Pozdrawiam.

Kontakt: pw/Steam/GG.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.

Edytowane przez TiTiZeN
  • Plus 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Kamil
Umiejętność sprawdzania demek: 8/10
Umiejętność sprawdzania SS: 9/10
Ile masz na to czasu : od 4-7h
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam 17 lat, lubię sport a najbardziej piłkę nożną, w cs' a gram 4 lata więc umiejętności jakieś są :)
Kontakt: W sygnaturze i w profilu ;))

Edytowane przez K3IMaN aKa ShootinG™
  • Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Adrian

Umiejętność sprawdzania demek: Gram dużo w cs-a i mam duży staż i dużo widziałem i potrafię zobaczyć niezauważalne niczym magik oraz potrafię to sensownie wytłumaczyć, myślę że śmiało 9/10

Umiejętność sprawdzania SS: tu to samo co up 9/10 ewentualnie 8/10 bo ssy łatwiej przerobić :D 

Ile masz na to czasu : Czasu mam na to bardzo dużo, w tygodniu od 6-9 h a w weekend to nocki jestem na forum :) ale wiadomo nie zawsze bo czasami trafi się jakaś jump impra :D 

Dodatkowe Informacje o Tobie: Jestem wesoły i mam swoje zdanie, (takie osoby mają przewalone w życiu :D). Gram w cs-a tylko 1.6 parę ładnych lat i mam sokole oko. Lubię spędzać czas ze znajomymi. Bardzo szybko nawiązuję nowe znajomości i dogaduję się.

Kontakt: Steam fliver. gg: 8180887, forum pw.

Jak mi się uda to zobaczycie co to jest porządek na forum :D Pozdrawiam fliver.

Edytowane przez fliver.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Jakub

Umiejętność sprawdzania demek: 7/10

Ile masz na to czasu: Przeważnie siedzę na forum aniżeli w grze więc można rzec, że sporo :)

Dodatkowe informacje o Tobie: Nazywam się Jakub, mam 16 lat i jestem skrajnie prawicowy. Na co dzień lubię wyjść gdzieś na orlik pograć w nogę, lecz większość czasu spędzam przed ekranem komputera na przeglądaniu stron internetowych niż samego grania, no chyba, że gram z kimś. Jestem towarzyski, lubię popisać, porozmawiać na rzucone mi tematy. Szanuję rodzinę i przyjaciół oraz tych co oddali krew za nasze pokolenie, kocham słuchać patriotycznego rapu.

Kontakt: Steam

Pozdrawiam!

Edytowane przez Semper Invicta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Szymon
Umiejętność sprawdzania SS: 10/10
Ile masz na to czasu : 4 godziny dziennie.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Generalnie lubię wyzwania i zawsze chętnie pomagam, stąd to podanie. W cs'a gram już dość długo, mam spore doświadczenie. Na co dzień uczę się, pracuję, walczę ze swoimi wadami, piszę teksty, użeram się z bratem i dziewczyną :p. Jestem osobą otwartą, spokojną i bezkonfliktową, raczej wolę tłumić i ganić spory.
Kontakt:
Steam, gg, pw, mogę podać także numer telefonu.

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Łukasz
Ile masz na to czasu : W tygodniu jestem od 3 do 5 godzin, natomiast w weekendy od 8 do 10 godzin.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam na imię Łukasz, mam 18 lat, mieszkam w Białymstoku w województwie Podlaskim. Uczęszczam do III klasy technikum o profilu informatycznym. Jestem osobą sympatyczną, pełną energii. Do pracy gdziekolwiek się znajduję bardzo się przykładam i wykonuje ją w 100 procentach.
Kontakt: pw/gg

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Patryk
Umiejętność sprawdzania demek: dobre 8/10
Ile masz na to czasu :  tak w tygodniu jakies 2/3h a w weekendy i wolne więcej
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam 16 lat , miałem nie raz tę posadę i nigdy nie nawalałem , znam się na tym, interesuję się sportem
Kontakt: PW, GG:52384567 

Edytowane przez P4tryK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Szymek
Umiejętność sprawdzania demek: Dobre
Umiejętność sprawdzania SS: Celujące  :D
Ile masz na to czasu :  Bardzo dużo
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mieszkam w Radomiu.  Chodzę do LO im. Mari Konopnickiej W Radomiu. jest to 3 klasa BioChem.
Kontakt:GG/steam/pw

Ps. o tą range trochę sie ubiegam :) Hodum i malina powinni wiedzieć :)) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Adam
Umiejętność sprawdzania demek:1,5 Roku :)
Umiejętność sprawdzania SS:2 Lata
Ile masz na to czasu : Dużo miej wiecej 2-3 Godzinki Lub wiecej
Dodatkowe Informacje o Tobie:Nazywam sie Adam Mam 14 lat Chodze do 2 gminazjum Interesuje sie komputerami i Mieszkam W Krakowie
Kontakt:GG:
51879679 Steam : Mentosik | kuleczky.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Kacper.
Umiejętność sprawdzania demek: Myślę, że 7/10
Ile masz na to czasu :  Czasy mam naprawdę sporo.
Dodatkowe Informacje o Tobie:  Mam na imię Kacper, mam 14 lat i chodzę do 1 "gimby" (Nie, że nie zdałem, tylko jestem z rocznika 2001). Lubie grac w koszykówke, piłke nożną. Wiek tu nie ma znaczenia naprawdę, bo nie jeden "dzieciak/małolat" (np 14 lat) jest bardziej ogarnięty niż taki 20 latek. Na tej randze bardzo Mi zależy jak i innym osb. (Powodzenia :D.)
Kontakt: Steam: Fucking [email protected]/\/\per

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Grzesiek

Umiejętność sprawdzania demek:8/10

Umiejętność sprawdzania SS: 8,5/10

Ile masz na to czasu : dosc dlugo bo moj ojczy m jeździ w delegacje i dosc długo go niema

Dodatkowe Informacje o Tobie: moim hobby jest sport parkour. Lubie grac w cs'a jak i lubie patrzec n demka ssy i wgl...

wie tak też w skladam podanie :pika :pika

Kontakt: PW/STEAM/GG/TS3/SKYPE :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Kasia
Ile masz na to czasu : To zależy od dnia, a tak to poświęcam więcej czasu forum.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Hej. Mam na imię Kasia, mieszkam w Zielonej Górze. Ogólnie interesuję się Informatyką, oraz sztuką walki jaka jest Judo - tak, trenuję :D Aktualnie mam dwadzieścia lat, nie będę się aż tak bardzo rozpisywała ponieważ mam nadzieję, że tyle wystarczy.
Kontakt: Forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I Etap Rekrutacji zamykam, na resztę instrukcji proszę czekać na PW

Powodzenia! ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rangę BL traci @Elf251 z przyczyn znanych dla niego...
Tak jak Malinka wyżej napisała "Jeżeli jednak zauważymy, że Nasz wybór nie był trafny to mamy 1 kandydata w zanadrzu!" 

Zastanawiam się nad wyborem kogoś nowego, na okres próbny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...