Skocz do zawartości
Hodun

rekrutacja Rekrutacja na BlackListed 3/2014

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: MICHAŁ
Umiejętność sprawdzania demek:100%
Umiejętność sprawdzania SS:100%
Ile masz na to czasu :MAM TERAZ BARDZO MAŁO NAUKI WIĘC MAM STRASZNIE DUŻO CZASU 
Dodatkowe Informacje o Tobie: JESTEM MICHAŁ MAM 15LAT MIESZKAM W GDYNII LUBIE PIŁKE I RÓŻNE SPORTY.
Kontakt:PW.TS3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra koniec czasu na składanie podań. Teraz czas by każdy kto napisał podanie dał coś od siebie. Musicie napisać czy demo, które jest niżej jest czyste czy spalone, jeśli jest spalone musicie je rozpisać (podać 2 lub więcej spalonych akcji). Jeśli ktoś kto złożył podaniu tutaj nie rozpisze dema traci szansę na dostanie się do BL! Link do demka: (demko jest z serwera DD2+BF2 jak by ktoś potrzebował modeli) http://www47.zippyshare.com/v/10094162/file.html

Czas na to macie do piątku 21 Listopada. Info o demku piszecie do mnie na PW!

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie podziękowania dla wszystkich którzy złożyli podania na członka BlackListy i brawa dla KOBIET, jestem bardzo zaskoczony tymi podaniami !! :D Z pośród wszystkich podań zaobserwowaliśmy trzy osoby które rozpisał demko na 5+, były aktywne na forum i dużo udzielały się w BL :)). Jednak jedną z osób  zdyskwalifikowaliśmy, nie będę wymieniał jej nicku... Myślę, że ta osoba się domyśli w końcu nawet nie raczyła dokończyć zemną rozmowy na PW, pozdrawiam :). Tak jak pisałem, chcieliśmy przyjąć trójkę nowych członków jednak wybraliśmy tylko dwójkę. Cały czas myślimy nad pewną osobą, ale o tym musimy porozmawiać z pewnymi osobami i przespać się na spokojnie :D

Nowymi członkami BlackListy ZOSTAJĄ:
paroofka_gaming

Malinaa.

Witamy w ekipie "MURZYNÓW" xD Gratulujemy i życzymy miłej współpracy :))

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania kierujcie je do mnie lub KoKiLoKo 

• Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...