Skocz do zawartości
Hodun

rekrutacja Rekrutacja na BlackListed 3/2014

Rekomendowane odpowiedzi

BlackLista również świętuje rocznicę Kuleczky !! :))
Dlatego postanowiłem otworzyć rekrutacje, jak każdy pewnie zauważył, że została nas znowu tylko dwóch w BL, D3IMaN został prze zemnie wyrzucony z powodu braku zainteresowania robotą BL, dziękujemy mu za współpracę i żegnamy ;))

Na początek chciałbym napisać, że szukam osób aktywnych na forum i proszę o składanie podań tych osób co na prawdę mają czas na sprawdzanie SS i demka, bo po ostatniej rekrutacji jestem zawiedziony ;). Informuję iż bycie członkiem BL jest nudne, denerwujące i potrzeba do tego dużo czasu. Dlatego jak nie spełniasz tych wymagań odpuść sobie pisanie podania ;))

Imię:
Umiejętność sprawdzania demek:
Umiejętność sprawdzania SS:
Dodatkowe Informacje o Tobie:
Kontakt:

Każdy kto złożył podanie, ma prawo do wypowiadania się w dziale BlackListy !!! (w przypadku gdy ktoś by dostał warna, za spam w BL proszę zgłosić się w tej sprawie do mnie, wyjaśnimy sprawę ;))

Edytowane przez Hodun
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Łukasz
Umiejętność sprawdzania demek: Byłem członkiem BL/AC na innych forach Cs, moim zdaniem moje umiejętności sprawdzania demek w skali od 1-10 oceniam na 9. Przede wszystkim umiem odróżnić czitera od czystego gracza/skila :)
Umiejętność sprawdzania SS: Tak samo jak wyżej, oceniam się na 9, zawsze zanim popatrzę na ssa sprawdzam czy czasu się zgadzają, parametry ssa itd. następnie przechodzę do oglądania ssów.
Ile masz na to czasu :  Nie odchodzę z sieci więc ok 4-5h, tyle ile przebywam na forum. Jednym słowem, jestem zawsze pod ręką i obiecuję, że będę sprawdzał demka po 1h po dodaniu ich na forum.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam na imię Łukasz, mieszkam w Krakowie, na co dzień chodzę do liceum, mam dziewczynę, lubię grać w piłkę nożna i siatkówkę, oraz czasami łowię ryby :) Umiem obsługiwać się AMXbansem na poziomie bycia członkiem BL/AC, moim "+" jest to, że umiem współpracować w grupie, przykładem jest np. turniej sj :) dodatkowo umiem się dogadać, ale przede wszystkim dotrzymuje słowa, nie robię niczego bez prób i błędów.
Kontakt:
GG/PW/Steam/TS3

Chciałbym dodać iż jestem na forum od początku, jestem zawsze aktywny, dodatkowo jestem zawsze pod ręką, nie tak jak inne osoby z poprzedniej rekrutacji, codziennie jestem na Steam/GGTS3/forum, codziennie próbuje być aktywny na forum i pomagać graczom.

Edytowane przez > Never <

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Arek 
Umiejętność sprawdzania demek:9/10
Umiejętność sprawdzania SS:10/10
Ile masz na to czasu : jednym slowem staram sie poswiecic jak najwiecej czasu na forum a jak bym dostał szanse na czlonka "BL" to wtedy jestem 24/7 ;) bo zalezy mi na tej posadzie bardzo jednym slowem lubie sprawdzac ss'y i rozpisywac demka :) 
Dodatkowe Informacje o Tobie: Jestem Arek mam 21lat mieszkam w Austrii,pracuje w firmie budowlanej a dokladnie zajmuje sie wykonczeniowka ;)  lubie ten zawod bo od malego cos zawsze robilem i mnie do tego ciągneło i ciągnie,jak komus cos trzeba pomalowac czy cos piszcie do mnie ehe ;) dodam ze bylem tak samo na innych forach czlonkiem AC/BL i dawalem rade naprawde,mysle ze jak i tu dostane szanse to tez pokaze ze mi zalezy ;) 
Kontakt: PW/GG/TS/TELE

Edytowane przez sQQn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Krystian
Umiejętność sprawdzania demek: Z tym mam słabiej lecz umiem oceniam się na 5/10. :)
Umiejętność sprawdzania SS: 10/10
Ile masz na to czasu : 2 do 5 godzin dziennie.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam na imię Krystian, moim hobby jest gra w piłkę oraz komputery, mieszkam w Lubaniu.
Kontakt:
GG, Steam, Skype

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Adrian
Umiejętność sprawdzania demek: Tu jest małe doświadczenie szczerze mówiąc :) ale mam dobre oko jestem wzrokowcem i umiem wyłapać małe szczegóły
Ile masz na to czasu : Ile będzie potrzeba tyle będę, bo wiadomo czasami jest więcej a czasami mniej pracy.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Jestem fliver. gram na PB + 4FUN i mam skilla   :D 
Kontakt: GG - 8180887   Steam - fliver.

easter-bunny.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Piotr
Umiejętność sprawdzania demek: 7-8/10
Ile masz na to czasu : Pracuję od 7 do 17 więc około 2 godziny dziennie powieninem być na forum i wszystko poogarniać jak się patrzy.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam na imię Piotrek.Mieszkam w Kielcach.Na forum od 7 lutego br.Lubię brunetki z niebieskimi oczami :).To chyba tyle :D .Większość ludzi mnie już dobrze zna więc nie mam za wiele do opisania siebie jaki jestem.Dawałem już do działu BlackListy cziterów na NS czy na Steam zawsze 100% skuteczności.Pozatym sprawdzałem też ostatnio dema z innych serwerów i pomagałem chłopakom żeby już nie musieli tracić czasu na ściąganie demek.Pozdrawiam.
Kontakt:
gg/pw /skype /steam

• Plus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Patryk
Umiejętność sprawdzania demek: 9/10
Umiejętność sprawdzania SS: 10/10
Ile masz na to czasu : Na forum siedzę godzinami, co widać po czasie online, więc na oko to minimum 3h dziennie.

Na BL będę poświęcał dużo czasu, gdyż to jest obowiązek, a przeglądając forum godzinami, zawsze natknę się na jakąś prośbę o UB lub demko.

Serwery wcale mi czasu nie zabierają, są skończone, adminów na serwerze mam, więc nie tracę na to czasu.

Dodatkowe Informacje o Tobie: Jestem Patryk, lat 17 i mieszkam w Warszawie. Interesuję się Redaktorstwem i Geografią, a w wolnych chwilach gram w piłkę nożną, ale znacznie częściej w CS'a ;] Posiadam serwer, który znajduje się w sieci, wielokrotny admin Counter Strike 1.6, UBT na kilku sieciach. Więcej informacji w wywiadzie #38, który przeprowadzony był ze mną.

Chciałbym pomóc przede wszystkim użytkownikom, gdyż niektórzy są  niecierpliwi po dostaniu bana i z chęcią im pomogę w sprawdzeniu ich screenów. Demka to mój chleb powszedni. ;>
Kontakt: GG 49458346, Steam w opisie.

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Daniel
Umiejętność sprawdzania demek:7/10 (Żeby nie przesadzić )
Umiejętność sprawdzania SS:8/10
Ile masz na to czasu : Hmm Od 16.30 do 1.00 w nocy
Dodatkowe Informacje o Tobie:Hmm mam na imię Daniel , Mieszkam 50 km do wawy . Jestem tak zwanym "Otaku" 

Otaku (jap. おたく lub オタク?) – środ. miłośnik japońskiej popkultury, głównie anime, mangi i gier komputerowych. Termin stosowany głównie przez środowiska miłośników japońskiej popkultury jako określenie miłośnika takowej, aczkolwiek spotkać można się również ze znaczeniem rodzimie japońskim,  określającym osobę przejawiającą obsesyjną fascynację,  zazwyczaj powiązaną z fandomem mangi i anime.

i więcej czasu przebywam na internecie niż w grze , więc mam czas do sprawdzania. Lubie oglądać anime( Czytać Mange) odcinek trwa średnio 23 min. i po każdym odcinku jestem na forum z ciekawości co i jak.Moje doświadczenie pomagałem robić kilka Serwerowni, pomagałem od strony internetowej po serwery(W tym Robiłem Avatary sygny i rangi graficzne )  w tym AmxBans wiec określenia phpMyAdmin,MySQL, Sma i Amx (cs) , FTPS nie są mi obce  ,Znam doskonale to środowisko od wewnętrznej jak i od zewnętrznej strony .
Kontakt:Steam/PW

Edytowane przez IPOCONICK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Bartek
Umiejętność sprawdzania demek: 9,9/10
Umiejętność sprawdzania SS: 9,9/10
Ile masz na to czasu: Zależy od okresu (np. sesja - odpadam), ale często bywam na forum i myślę że na spokojnie mogę poświęcić 1-2h na obejrzenie czego potrzeba i ocenienie tego; przede wszystkim na pewno starałbym się SZYBKO REAGOWAĆ na pojawiające się zgłoszenia, bo wiem że użytkownicy bardzo to doceniają i o to zabiegają
Dodatkowe Informacje o Tobie: ogólnie nie gram już w 1.6, teraz tylko CS:GO, ale na obejrzenie demek chętnie tam wpadnę :) chcę wam pomóc przede wszystkim ze względu na swoje doświadczenie związane z 1.6, a także z pełnieniem funkcji administratora wielokrotnie na niejednej sieci serwerów :) na moim profilu Steam można się dogrzebać i sprawdzić że w 1.6 mam przegrane prawie 3000h, a uwierzcie że było tego nawet więcej, bo na Steamie grałem dopiero od września 2010 :)

niegdyś także dawałem sporo zgłoszeń, a także przyglądałem się ocenianiu demek przez sędziów a i sam często wypowiadałem się na forum ze sporą efektywnością na portalu anticheat.pl (powinniście kojarzyć ;) )
Kontakt: Steam: galbar ; gg: 4366114

Edytowane przez galbar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Patryk
Umiejętność sprawdzania demek: Oceniam się na 7/10 , widać po moich zgłoszeniach w dziale BL
Umiejętność sprawdzania SS: Oceniam 8/10 dużo razy pełniłem funkcje sprawdzania screenów
Ile masz na to czasu : jestem często od 00:00 do 6/7 rano i po południu 15-18
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mieszkam w miejscowości Starachowice woj. Świętokrzyskie, uczęszczam do zawodówki na profil wykończenia wnętrz (budowlanka). Jestem doświadczonym graczem i ogarniam IP.Board miałem swoje forum na tym silniku. Dużo grywam i często wchodzę na forum zobaczyć coś nowego i dodać odpałów.
Kontakt: Steam:Parampalli GG mało  używam, lecz numer jest dodany w profilu.

Edytowane przez Jaszti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Tomek

Umiejętność sprawdzania demek: Bardzo dobre, nie wiem na ile to ocenić, nie mam problemu z rozpoznaniem czitera, ponieważ kiedyś tym się zajmowałem. :)

Ile masz na to czasu : Myślę, że po dwie godzinki dziennie spokojnie mógłbym przeznaczyć

Dodatkowe Informacje o Tobie: Gram tylko w CS 1.6, interesuje się sportem, gram w klubie. Były [email protected] na innej serwerownii, więc duże doświadczenie ogólnie (można sprawdzić, gdyby ktoś nie wierzył), nie lubię cziterów, dla mnie uczciwość jest najważniejsza, jestem też osobą kulturalną i lubię pomagać innym. Dopiero niedawno się zarejstrowałem, więc nie zdziwię się jeżeli nie będziecie mieli do mnie zaufania, ale jeżeli dacie mi demko do oceny (co pewnie uczynicie, jeżel weźmiecie mnie pod uwagę), wtedy je ocenię na bdb poziomie, przynajmniej tak myślę

Kontakt: GG,PW,STEAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Michał
Umiejętność sprawdzania demek: 9
Umiejętność sprawdzania SS: 9
Ile masz na to czasu: Jak jestem online na forum to zawsze ;)  
Dodatkowe Informacje o Tobie: Każdy mnie zna.. :)
Kontakt: pw forum, steam Redu~`[X]
lakonicznie napisane :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Roger
Umiejętność sprawdzania demek: 11/10
Umiejętność sprawdzania SS: 11/10
Ile masz na to czasu : w ciagu tygodnia 3-5 h w weekendy od 8-15 h zalezy jak chodze do pracy :)
Dodatkowe Informacje o Tobie: Hmm mam na imie Roger mam 22 lata z zawodu jestem Mechanikiem samochodowym , w chwili obecnej pracuje jako Magazynier w firmie budowlanej+robie auta na chacie z racji tego, ze na chwile obecna w mojej miejscowosci nie ma pracy w moim zawodzie a potrzebuje gotowki , dodatkowo ucze sie zaocznie jako w Technikum , profil T.Mechanik zostal mi ostatni rok. Cs'a gram od ponad 9 lat ( 06.2005r.) w tym 1 rok w CSa 1.5 , serwerami CS zajmuje sie od 4 lat mialem wielokrotnie swoje sieci serwerow bylem na wysokich rangach w innych sieciach a najniższa mam tutaj Moderator...
Kontakt: GG : 50025072 / PW / TS3 / STEAM : juilin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Adam
Umiejętność sprawdzania demek:Dobra Sprawdzalem Juz Na Innych Serwerowniach Ale Upadly jestem w tym dobry
Umiejętność sprawdzania SS:Bardzo Dobra Umiem Dostrzec Czitera Od Zwyklego Gracza Z Skillem
Ile masz na to czasu : 5-7 h Zalezy Kiedy Sie Wyrobie
Dodatkowe Informacje o Tobie:Jestem Adam Interesuje Sie No Czym ?? Powiecie Samochodami Muzyka A Przewaznie Mechanika/Komputerami
Kontakt:GG:
51879679/PW/FORUM/STEAM:moonscape777/Mentos Aka Lancik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Marcin

Ile masz na to czasu : Zależy od dnia...

Dodatkowe Informacje o Tobie: Nazywam się Marcin w sprawdzaniu demek/ssy mam duże doświadczenie...

Kontakt: 50161116 Steam:chudym6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Jakub
Umiejętność sprawdzania demek:Oceniam siebie na 8/10
Umiejętność sprawdzania SS:Oceniam siebie na 10/10
Ile masz na to czasu : 7/9h
Dodatkowe Informacje o Tobie:Mam na imie Jakub lubie sie zajmowac  Grafika oraz BlackListed bylem 3 razy grafikiem na  innym forum.Oraz 2 razy BlackListed też na innym forum

Kontakt:GG,STEAM kontakty w profilu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Ewelina
Umiejętność sprawdzania demek: 7-8/10
Ile masz na to czasu : Pracuję od 7;30 do 15;30 więc około 5h godziny dziennie powinie nam  być na forum i wszystko poogarniać jak się patrzy.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam na imię Ewelina .Mieszkam w Warszawie. :D .Większość ludzi mnie może znać z forum jak i z serwera cod mod 801lvl BlackListy cziterów na NS czy na Steam zawsze 100% skuteczności.Pozatym sprawdzałam też ostatnio dema z innych serwerów i pomogłam  chłopakom żeby już nie musieli tracić czasu na ściąganie demek.Pozdrawiam.
Kontakt:
gg/pw /steam

• Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Dominik
Umiejętność sprawdzania SS:9/10
Ile masz na to czasu : Czasu mam bardzo dużo,zazwyczaj po szkole,popołudniami .Doświadczenia mam duże miałem,więc wiem o co w tym chodzi.Warto dać mi szansę.
Dodatkowe Informacje o Tobie:Dominik 18 lat,interesuje się sportem i motoryzacją.
Kontakt:gg:33177161

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Stanisław
Umiejętność sprawdzania demek: 7/10
Umiejętność sprawdzania SS: 9/10 . nikt nie jest idealny ^^
Ile masz na to czasu : teraz bezrobotny jestem to jakieś 3/4h na dzien
Dodatkowe Informacje o Tobie: No to tak.  Mam na imię Stachu , lat 19 . . Lubię wszystko co dobre ^^ Długo już tu siedze na Tym Forum i serwie cod 801lvl . Co jeszcze? Lubię się napić itd ... -----> :D

Głupi nie jestem.
Kontakt: PW/GG 15515898

Edytowane przez Davess

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Patryk.
Umiejętność sprawdzania demek: 8/10
Ile masz na to czasu :  Dziennie około 8/10 godzin.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Imię Patryk, Wiek 17, Mieszkam w łodzi, jestem sponsorem cod mod'a 801.

Kontakt: Pw. GG w profilu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Patryk.

Umiejętność sprawdzania demek: 6/10. Fakt, nie najlepiej mi to wychodzi, ale wszystkiego można się nauczyć.

Umiejętność sprawdzenia SS: 9/10. Tutaj działam według kolejnych kroków. Tylko WinRar, Nazwa, ( .bpm/.tga ), Czasy, Rozmiar, Kompresja oraz CRC. 

Ile masz na to czasu: Czasu mam na prawdę mnóstwo, jak sami widzicie na forum jestem codziennie po kilka godzin ( nawet do 8-10 się zdarzy ). Dodam jeszcze, że Screeny wrzucone na speedyshare, czy inne hostingi nic, a nic mi nie przeszkadza, więc pobierać będę nie zależnie od tego, gdzie się znajdują.

Dodatkowe informacje o mnie: Jestem Patryk, mam ukończone 18 i pół wiosen, pochodzę z Bydgoszczy, mieszkam 30 km od niej w Barcinie. Mieszkam w domu sam, rodzice przeprowadzili się do Holandii, utrzymuję się z pieniążków od nich. Uczęszczam na zajęcia do Prywatnego Liceum ( zaocznie ) w Bydgoszczy o profilu Informatycznym. Jestem w chwili obecnej bezrobotny, ale pracę mam nadzieję znaleźć po nowym roku. ;). Mam swoją drugą, śliczną połówkę i nie ma na co narzekać. Na forum uważają mnie za pedała, nikt mnie nie lubi ( ta "większa połowa" ), ale ja się tym nie przejmuję, bo mnie tam jakieś przypadki nie interesują, najważniejsze, że dogaduję się z moją ekipą i staram się utrzymywać dobre relacje osobami o wyższej randze, aniżeli admin. Więc nikt mnie nie zniechęci do przebywania tutaj. ;)

Kontakt: PW/Steam/TeamSpeak ( Awans na kanał pod numerem 2 )/Nawet telefon, jeśli chodzi o osoby z wyższą rangą niż Admin.

Co do wypowiadania się pod demkami, zrobię to jak wstanę i coś zjem. A teraz dobranoc i liczę na swoje "5 minut", albo i dłużej. ;)

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Agata
Umiejętność sprawdzania demek: Myślę, że dość dobra jakieś 7-8/10
Umiejętność sprawdzania SS: 8-9/10
Ile masz na to czasu : Siedzę w zasadzie o każdej porze dnia i nocy, można mnie spotkać zawsze :) Uzbiera się chyba z 4-5h jak nie więcej :)
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam na imię Agata i mam 19 lat. Jestem osobą poważną jeżeli chodzi o pełnienie jakiś funkcji. Jeżeli coś zaczynam to mi się to nie nudzi oraz stara się wykonywać daną pracę najbardziej rzetelnie i jak najlepiej :). Zauważyłam, że brakuje ludzi, którzy by dawali UB. Non stop ktoś spamuj na SB i tylko prosi o sprawdzenie jego demka/ss'ów, niektórym może się to znudzić i doprowadzić do ich odejścia co byłoby dość smutne. Chcę temu zapobiec oraz pomóc całej załodze w pracy bo jak widać jest jej dość dużo :). Posiadam doświadczenie w sprawdzaniu demek oraz ss ponieważ już pełniłam tą funkcję i nie najgorzej mi szło, więc przysłowiowy "żółto dziobem" bym nie była :D.
Kontakt: GG usunęłam, steam posiadam

Dziękuję i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania, Malina.

Edytowane przez Malinaa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatkowe informacje o mnie: (...)Mieszkam w domu sam, rodzice przeprowadzili się do Holandii, utrzymuję się z pieniążków od nich. Uczęszczam na zajęcia do Prywatnego Liceum ( zaocznie ) w Bydgoszczy o profilu Informatycznym. Jestem w chwili obecnej bezrobotny, ale pracę mam nadzieję znaleźć po nowym roku. ;). Mam swoją drugą, śliczną połówkę i nie ma na co narzekać. Na forum uważają mnie za pedała, nikt mnie nie lubi ( ta "większa połowa" ), ale ja się tym nie przejmuję, bo mnie tam jakieś przypadki nie interesują, najważniejsze, że dogaduję się z moją ekipą i staram się utrzymywać dobre relacje osobami o wyższej randze, aniżeli admin. Więc nikt mnie nie zniechęci do przebywania tutaj. ;)

jedno_pytanie_2072.jpg

no tak, szlachcic plebsem się przecież przejmować nie będzie :D a do "wyższych rangą niż admin" nawet może dzwonić hahah :D

jesteś mistrzem, za każdym razem lepsze posty masz, ale nic nie przebije klasyka jak napisałeś gościowi z którym się kłóciłeś, cytuję "Mmmm, chętnie bym Ci się wysrał na twarz. ;)." (dla zainteresowanych ---> W TYM TEMACIE - POST NR 7)

masz ostro naje***e pod kopułą i takie są fakty, ale przy tym bardzo łatwo Cię wykorzystać (jeśli się jest "wyższym rangą niż adminem"), dlatego mam nadzieje że Cię tu przyjmą i będziesz zap****ał jak chomik w klatce po kołowrotku :)

Powodzenia! A już niedługo wybory na najśmieszniejszego pajaca na forum - myślę, że zbierzesz dużo głosów :D

• Plus 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Kamil
Umiejętność sprawdzania demek:8/10
Ile masz na to czasu : W weekendy mam dużo czasu a w czasy szkoły to jakieś 4-6 godz
Dodatkowe Informacje o Tobie:Nazywam się Kamil mieszkam w Świeciu chodzę po 1 klasy liceum. Myślę że można dać mi szanse.
Kontakt:Steam BendeQu, GG 11200279, PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Szymon
Umiejętność sprawdzania demek:10/10

Ile masz na to czasu : duzoo
Dodatkowe Informacje o Tobie:Mam dziewczynę. mieszkam w Radomiu. 
Kontakt:gg/steam/pw. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...