Skocz do zawartości
Hodun

rekrutacja Rekrutacja na blacklisted 2/2014

Rekomendowane odpowiedzi

Mohamed Alli odszedł wiec otwieramy rekrutację, wielkie podziękowania dla niego za współpracę. Planujemy przyjąć dwóch nowych członków, a może nawet trzech, ale to już zależy od was !!! Zachęcam do składania podań :))

Nick:
Imię:
Umiejętność sprawdzania demek:
Umiejętność sprawdzania SS:
Dodatkowe Informacje o Tobie:
Kontakt:

Wymagania:

Min 50 postów (Chodzi o jakieś tam zaufanie, żeby nie było że dajemy ci dane do amxbans a ty w chu*** lecisz i odbanowujesz kolegów)
15h online na forum
16 lat
MAKSYMALNIE jak największy czas na sprawdzanie demek!
Umiejętność pracowania w ekipie

Każdy kto złożył podanie, ma prawo w ocenie demek w dziele BlackListy, będzie to bardzo brane pod uwagę przy wyborze nowych członków BL !!! :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:  [A]ssasyn
Imię: Łukasz
Umiejętność sprawdzania demek: Mam jestem adminem na dd2+bf4
8/10
Umiejętnośc sprawdzania ss:Umiem wiele razy dawałem Ub na dd2+bf4 wiem o co chodzi ;D 9/10

Ile masz na to czasu: Dużo ;D  jestem adminem cały czas nie gram tylko zostawiam pół na pół czasu w csa 10 h tygodniowo od pon do piątku a weekendy z 6 h dziennie ;D
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam 16 lat.Na imię Łukasz ;D Moje Hobby to wędkarstwo,motocykle
Kontakt: steam [A]ssasyn  priv forum ;D gg
51361405

Wymagania:

Min 50 postów (Chodzi o jakieś tam zaufanie, żeby nie było że dajemy ci dane do amxbans a ty w chu*** lecisz i odbanowujesz kolegów) Chcę zostać z wami na dłużej ;D
15h online na forum +
16 lat +
MAKSYMALNIE jak największy czas na sprawdzanie demek! od 5-7 h
Mam tą umiejętność pomagamy sb na dd2+bf4

Edytowane przez AssasynS
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: LeiNad

Imię: Daniel

Umiejętność sprawdzania demek: 6/10

Umiejętność sprawdzania SS: 9/10

Ile masz na to czasu: 2/3h dziennie wydaje mi się,że jest okay :)

Dodatkowe Informacje o Tobie: Jak widać,jestem bardzo aktywny na tym forum,jak i mój staż tutaj jest równie wysoki.Byłem już dwa razu członkiem grupy UB Team/Blacklisted,więc mam w tym pewne doświadczenie.
Jako,że jestem osobą skorą do pomocy,to spróbuję sił i na Kuleczky.pl.Umiem pracować w grupie,w podstawówce,każdy chciał ze mną pracować,hihi :D

Kontakt: STEAM - leinad31pl (`#LeiNad aka. `#Flashbang.) GG -906441 SKYPE - xLeiNadPL TELEFON - Podam członką BL,jak będzie takowa potrzeba. (Najszybszy kontakt jest ze mną poprzez STEAM).

Wymagania:

- Min 50 postów (Chodzi o jakieś tam zaufanie, żeby nie było że dajemy ci dane do amxbans a ty w chu*** lecisz i odbanowujesz kolegów) >>> SPEŁNIONE <<<
-
15h online na forum >>> SPEŁNIONE <<<
- 16 lat >>> NIE SPEŁNIONE <<<
-
MAKSYMALNIE jak największy czas na sprawdzanie demek! >>> SPEŁNIONE <<<
- Umiejętność pracowania w ekipie >>> SPEŁNIONE <<<

Cztery na pięć wymagań spełnionych,więc wydaje mi się,że mam sznase   :D

Pozdrawiam,LeiNad.

Edytowane przez LeiNad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: D3IMaN

Imię: Damian

Umiejętność sprawdzania demek: 9/10, umiem wyłapać spalone akcje

Ile masz na to czasu: Od 2h-5h, zależy jeszcze od dnia

Dodatkowe Informacje o Tobie: Potrafię panować nad Swoimi emocjami, jak i również trzymać język za zębami, lubię czasem pomóc komuś, czy tam w obejrzeniu demka, zawsze jest ze mną jakiś kontakt, gdyby było trzeba, jestem zawsze chętny do pomocy :). Potrafię także dobrze pracować w grupie.

Kontakt: Steam/GG/Skype

Min 50 postów (Chodzi o jakieś tam zaufanie, żeby nie było że dajemy ci dane do amxbans a ty w chu*** lecisz i odbanowujesz kolegów)----> 1840

15h online na forum-----> Spełnione

16 lat-----> 17

MAKSYMALNIE jak największy czas na sprawdzanie demek!-----Spełnione

Umiejętność pracowania w ekipie---> Spełnione

• Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:Majonez.

Imię:Michał.

Umiejętność sprawdzania demek:8/10

Umiejętność sprawdzania SS:6/10

Ile masz na to czasu:Wakacje są to praktycznie cały dzień w roku szkolnym po 3-4h.

Dodatkowe Informacje o Tobie:Nazywam się Michał pochodzę z Podkarpacia dokładnie z Rzeszowa . Interesuję się grami komputerowymi oraz filmami.

Kontakt:GG-20231246 , steam - hanka_mostowiak

*WYMAGANIA*

Min 50 postów (Chodzi o jakieś tam zaufanie, żeby nie było że dajemy ci dane do amxbans a ty w chu*** lecisz i odbanowujesz kolegów) +
15h online na forum +
16 lat +
MAKSYMALNIE jak największy czas na sprawdzanie demek! +!
+

Pozdrawiam hanka_mostowiak

Edytowane przez Majonez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:BiegamWDresiePoCsie

Imię:Karol
Umiejętność sprawdzania demek:7/10
Umiejętność sprawdzania SS:9/10
Ile masz na to czasu:Sporo
Dodatkowe Informacje o Tobie:Lubię grać w piłkę nożną i łowić ryby. :) 
Kontakt:
51458171

Wymagania:

Min 50 postów (Chodzi o jakieś tam zaufanie, żeby nie było że dajemy ci dane do amxbans a ty w chu*** lecisz i odbanowujesz kolegów)Nie Spełnione ale ja w chu** nie lece xd 
15h online na forum;Nie spłenione;/
16 latSpełnione
MAKSYMALNIE jak największy czas na sprawdzanie demek!Spełnione
Umiejętność pracowania w ekipie;Spełnione

Edytowane przez BiegamWDresiePoCsie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszę konkretnie i bez zbędnego pie*dolenia. 

Nick: BdG | #Malaa# 

Imię: Patryk
Umiejętność sprawdzania demek: Ładujemy w folder i oglądamy. :D. Joke, pewnie że umiem . ;)
Umiejętność sprawdzania SS: Również ogarniam.
Ile masz na to czasu: Czas zawsze znajdę, Ci co grają ze mną na serwerze, to wiedzą, że jestem często.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Często zgłaszam w grze info o wspomagaczach, szanuję się z administracją i z pozostałymi ( ale czasem nerwy noszą i wyjdzie za wiele z ust ), ogarnięty, wymagam poprawnej pisowni etc. 
Kontakt: 

E-Mail: [email protected]

Ask.fm : MalinoweZelki07

PW jak najbardziej.

Wymagania:

Minimum 50 postów - Spełnione.
15 godzin online na forum - Spełnione.
16 lat - Spełnione.
Maksymalnie jak największy czas na sprawdzanie demek - Spełnione
Umiejętność pracowania w ekipie - Spełnione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Prawilny. {MMA}
Imię: Miszel, Michał, Maciej 
Umiejętność sprawdzania demek: No to potrafię, kiedyś już sprawdzałem demka i potrafię odróżnić model od farta. ^^
Umiejętność sprawdzania SS: No to też potrafię, Sam wiesz po naszych rozmowach na steam .^^
Ile masz na to czasu: Ostatnio siedzę duzo na forum nic nie robię więc duzoo :D
Dodatkowe Informacje o Tobie: Chyba juz każdy mnie tu zna, Michał Swietokrszyskie, Gram w bale i w cs'a z zainteresowania samochody i wszystko co ma silnik, moje hobby to majsterkowanie przy samochodach, tuning lub renowacja ^^
Kontakt: GG w profilu, Steam to masz mój, ale Dope. hongxlds ^^

Edytowane przez Prawilny. {MMA}
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: E||)[email protected]|)0

Imię: Patryk

Umiejętność sprawdzania demek: kiedyś byłem w bl na innym forum

Umiejętność sprawdzania SS:bardzo dobry

Ile masz na to czasu: bardzo dużo

Dodatkowe Informacje o Tobie: byłem już w bl wiec myślę że się nadam a i mam dużo wolnego czasu

Kontakt: steam pw telefon gg

Wymagania:

Min 50 postów (Chodzi o jakieś tam zaufanie, żeby nie było że dajemy ci dane do amxbans a ty w chu*** lecisz i odbanowujesz kolegów)

15h online na forum

16 lat

Spełnione wszystko + byłem w bl

Edytowane przez Eldorado™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Creative!
Imię: Wiktor
Umiejętność sprawdzania demek: Mialem admina już tu na DD2+BF4+COD, na innej sieci mialem także admina[jak cos napisze Hodunowi jak bedzie chcial wiedzec] oraz należalem do BL[także moge podac forum] i trzeba bylo tam także sprawdzac demka . Problemu z tym nie mialem . Także oceniam siebie na 8/10
Umiejętność sprawdzania SS: 9/10 . 
Ile masz na to czasu: W sumie dużo . Jak nie gram to siedze na forum i wtedy móglbym sie tym zajmowac. Oczywiscie mam też treningi i szkola sie zacznie ale czasu i tak dużo bede mial :)
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam na imie Wiktor mam na razie 15 lat. Ide do 3 Gimnazjum ale nie jestem tzw. "gimbusem" . Unikam klótni, staram sie uspokoic innych w miare możliwosci. Nie sprawiam zazwyczaj problemów. 
Kontakt: GG : 47267810 , Steam : szalony_dzieciol , pw forum 

Edytowane przez Creative!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: ROSLIN/mp3

Imię: Mateusz

Umiejętność sprawdzania demek: 8/10

Ile masz na to czasu: zależne od miesiąca, pory roku a nawet tygodnia.

Dodatkowe Informacje o Tobie: Jak napisałem wyżej, z czasem różnie bywa, przez najbliższe 3 tyg(nie wiem jak dalej) aktywność dalej będzie na poziomie góra 3-4h dziennie(mówię o całych kuleczkach). Potem powinno wrócić do normy 6-8h dziennie ;) Myślę że nie muszę o sobie zbyt wiele już więcej pisać bo przeca stali gracze mnie znają ^^

Kontakt: głównie forum.

Wymagania:

Min 50 postów (Chodzi o jakieś tam zaufanie, żeby nie było że dajemy ci dane do amxbans a ty w chu*** lecisz i odbanowujesz kolegów) - lekko

15h online na forum - lekko

16 lat - nie pamiętam kiedy to było

Umiejętność pracowania w ekipie - mam pod sobą 5 osób, praca w zespole to dla mnie pestka ;)

• Plus 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: paroofka_gaming
Imię: Patryk
Umiejętność sprawdzania demek: 10/10
Umiejętność sprawdzania SS: 9/10
Ile masz na to czasu: Bardzo dużo, przeglądam forum godzinami, z telefonu jak i z komputera. Czasami grając na COD siedzę na telefonie i mam odpalone Kuleczky.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Blondyn, uganiają się za mną wszystkie laski ^^ A tak naprawdę jestem brunetem, ale to drugie jest prawdą. Rozpisywanie demek to dla mnie pestka, często na AC/BL spalonych zgłaszałem, więc problemu nie będzie. Zgłaszam się, ponieważ widzę, że potrzebujecie pomocy. Mam admina na serwerze COD, potrafię rozpoznać kto lata odpalony - pomaga mi w tym doświadczenie zebrane przez kilka lat gry. Z amxbansem nie mam żadnych problemów.
Kontakt: Wszystko jest pięknie i czytelnie opisane w mojej sygnaturze. GG jestem cały czas, lecz nie zawsze odpiszę, na Steam odpiszę w sekundę.

Wymagania - Wszystkie spełnione.

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Koki02
Imię: Czarek
Umiejętność sprawdzania demek: 7/10
Umiejętność sprawdzania SS: 8/10
Ile masz na to czasu: Jak będzie szkoła to ok. 2 h dziennie
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam na imię Czarek, mam 14 lat idę do 2 gimnazjum, interesuję się wędkarstwem oraz piłką nożną
Kontakt:
GG, Skype, Pw,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy napisałeś nabór był już OFF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Never
Umiejętność sprawdzania demek: Hmm, oceniam się na 9/10
Ile masz na to czasu: Czasu mam dużo :)  W szkole się dobrze uczyłem i będę uczył, więc czasu mam na prawdę dużo, jeśli chodzi ile poświęcam czasu forum i cs to ok 4-6/24. A na sprawdzanie demek, mam od 7-8 godzin.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Jestem Łukasz, mieszkam w Krakowie, interesuję się piłką nożną oraz bardzo siatkówką :) W BlackListed/UB Team byłem 2 razy, na moich poprzednich sieciach (Mogę je podać BL na PW). Ciągle śa jakieś bugi amx na DD2+Bf4, i zgłaszam Hodunowi i innym członkom BL, czy mogliby zbanować oto tego Pana. Wiem kiedy gracz jest odpalony, jeśli mam 100 procentową pewność, że gracz używa czitów, nie daje mu ssów, tylko bana za czitowanie, ssy są po to jeśli nie mam pewności, a jeśli mam pewność, że jakiś gracz używa wspomagaczy, banuje za Czitowanie. Powiem szczerze, że oglądanie demek i sprawdzanie ssów jest dla mnie czymś miłym, lubię to robić, i będę to robił dopóki mi się to znudzi, ale nie bójcie się to prędko nie nadejdzie :) Umiem pracować w grupie, pomagamy sobie nawzajem na DD2+Bf4, pomagam przystosować się nowym graczom do serwera i do zarejestrowania się na naszym forum. Na forum spędzam dużo czasu, każdy mnie tutaj zna lub rozpoznaje. Miałem tutaj małe spory, ale postanowiłem, jako pierwszy wyciągnąć dłoń. Wiem jak zaradzić cziterom, wiem również bardzo dużo o AMXbansie, wiem jak się nim obsługiwać i wiem jak dawać UB, bany itp.  Jestem non-stop na Steam,GG,TS3 oraz bardzo dużo na forum, i śmiało możecie do mnie pisać w sprawie jakiś problemów, czitów na serwerach, demek itp. Wiem jak rozpoznać czita, wiem również, jak sprawdzać demka pod kątem np. Radar Bota ( Czit na którym widzimy wszystkich graczy na serwerze; naszych oraz przeciwników, a przeciwników mamy zaznaczonych ) Jestem z wami od początku, co wskazuje na to data rejestracji ( Rejestracja: 08 lis 2013
) więc to mówi samo za siebie, zależy mi na Was i na serwerach i tego się będę trzymał.

Kontakt: GG ( w profilu) , Steam ( Never | Kuleczky.pl), TS3, Forum ( PW )

Wymagania:

Min 50 postów (Chodzi o jakieś tam zaufanie, żeby nie było że dajemy ci dane do amxbans a ty w chu*** lecisz i odbanowujesz kolegów) -----> Spełnione, i chciałem dodać, ze nie polecę w "kulki" lubię Was i chcę tutaj zostać na bardzo długo.
15h online na forum -----> SPEŁNIONE
16 lat ----> SPEŁNIONE
MAKSYMALNIE jak największy czas na sprawdzanie demek! -----> Od 7-8 godzin, a nawet troszkę dłużej :) ( SPEŁNIONE )
Umiejętność pracowania w ekipie -----> SPEŁNIONE

Kocham Was :)

• Plus 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: SpawN^
Imię: Maciek
Umiejętność sprawdzania demek: Myślę że nie skłamie pisząc 8/10 może 9/10, staram się powolutku wszystko oceniać
Umiejętność sprawdzania SS: Tak samo jak wyżej, bez pośpiechu wszystko się da zrobić
Ile masz na to czasu: Myślę że z tym nie będzie problemu, ale raczej godziny po południowe i wieczorne
Dodatkowe Informacje o Tobie: Hmmm... Mam na imię Maciek pochodzę z Podkarpacia interesuję się sportem, motoryzacją, elektroniką oraz jestem Patriotą. Wiadome że jak każdy nastolatek mam życie poza komputerem i tą siecią lecz, jestem tu już jakiś czas jestem adminem na jednym z tutejszych serwerów, nie było na mnie skarg i myślę że pokazałem już troszku podczas banowania kilku osób o wyższej randze.
Kontakt:
GG: 50652336

Steam: 1didu1

e-maila mogę podesłać raczej na privka :)

Wymagania:

- Min 50 postów >>> SPEŁNIONE <<<
-
15h online na forum >>> SPEŁNIONE <<<
- 16 lat >>> SPEŁNIONE <<<
-
MAKSYMALNIE jak największy czas na sprawdzanie demek! >>> SPEŁNIONE <<<
- Umiejętność pracowania w ekipie >>> SPEŁNIONE <<<

Edytowane przez -OnR-
  • Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: misiovaty
Imię: Kamil
Umiejętność sprawdzania demek: 8/10
Ile masz na to czasu: Jeżeli chodzi o czas mam do bardzo dużo,właśnie chodziło mi o otwarcie rekrutacji na BL ,chce z wami zostać na dłużej a widzę,że macie dużo ss'ów/demek do sprawdzania.
Dodatkowe Informacje o Tobie:Witam,jestem Kamil,mam przeżyte 17 wiosen...mieszkam nieopodal Lublina.Jeżeli chodzi o wolny czas i zainteresowania,interesuje się grafiką,piłką nożną i motocyklami,jeżeli chodzi o mój wolny czas,gdy go mam spędzam go albo na orliku albo bawię się w tworzenie coś w PS'ie.W Countera gram od czasów komunijnych ;P czyli jak miałem te 8/9 lat,wiem,że bardzo dużym plusem w moim podaniu było by konto steam z cs...miałem cs steama tylko,że zapomniałem hasła a jak próbowałem przywrócić to pisało,że nowe hasło zostało wysłane na e-mail na którym zmienili hasła..bo jak wiecie na odwa (nie bede reklamował) zminili hasła, w cs steam grałem około 3 lat.I tak pewnie się nie dostane bo nie spełniam nawet podstawowych wymogów ;o,ale gdybym miał gdzie pisać sensownie na forum np;sprawdzac ss to na pewno nadrobił bym i czas i posty na forum bo nie lubię spamować bezsensownie na forum...próbowałem wybić się w dziale grafika,ale nie macie,aż tak dużo zleceń więc chciałem spróbować w BL.Steama próbowałem kupic na allegro przedwczoraj,ale gość sprzedał bodajże 17-tu osobom cs-keye i zwinął interes ;0 takie życie...i ani żadnej odp na mail ani na GG,jeżeli ma tu ktos zaufany na sprzedaż konto (nie zbanowane) bądź cd-keya za odpowiednią cene to kupie. (ONLY PRZELEW(PAYPAL lub zwykły pocztowy))
Kontakt:
GG:51200109 lub pw na forum.

Min 50 postów (Chodzi o jakieś tam zaufanie, żeby nie było że dajemy ci dane do amxbans a ty w chu*** lecisz i odbanowujesz kolegów)          -
15h online na forum     -
16 lat  +
MAKSYMALNIE jak największy czas na sprawdzanie demek!         +
      +

Edytowane przez misiovaty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc warto by spróbować. Raz się żyję ;p 

Rozpoczynając krótkim wstępem przedstawię się.

Mam na imię Adam. Pochodzę z Trzcianki – małego miasta liczącego w przybliżeniu 20 tys. ludzi, położonego nieopodal Piły – to tylko 30 km. Ów miejscowość znajduje się także 120 km od Poznania. Urodziłem się 10 kwietnia 1998 roku w szpitalu w Czarnkowie. Moim głównym zainteresowaniem jest sport- piłka nożna, siatkówka, czasami także próbuję swych sił w jeździe na rowerze – euro bike . Oprócz tego swe umiejętności odnajduję także w tworzeniu stron WWW. Preferuję język polski, ale w wypadkach korespondencji z obcokrajowcami używam angielskiego- tak wiem to język podstawowy w obecnych polskich szkołach, no ale.. Lubię grać w CS 1.6, cs:go oraz w gry przeglądarkowe, typu taern, metin2, kings road. Często bawię się także pluginami na serverach testowych, wzmacniając swoje umiejętności. Po testach gimnazjalnych znajduję sporo czasu, pomimo nauki, która potrzebna jest do kształcenia swoich ambicji.

Nick: Skill Come // na cs'ie: Skill Come || Powrot do skilla 
Imię: Adam
Umiejętność sprawdzania demek: Hm.. Dawniej posiadałem swoją własną sieć serverów. Rok temu byłem UB Team na cs-show.eu [ nie istnieje ], przez pewien okres czasu byłem także Moderatorem większej sieci z silnikiem IPB, która istnieje do dziś. Nie jestem zdradziecką kur*ą. Także jakieś doświadczenie posiadam, nie zważając na to, że mam 'przyjaciół' na BL/AC. Nie mnie oceniać, jednak daję sobie 7/10.
Ile masz na to czasu: Dość sporo. Wakacje dobiegają niestety końca, zacznie się szkoła -- mniej czasu, jednakże to nie zmniejszy mojej aktywności. Jestem do dyspozycji rano i wieczorem, więc gdzieś koło 4/5h dziennie. Nie licząc oczywiście w tym dni wolnych od zajęć szkolnych ;)
Dodatkowe Informacje o Tobie: Hm.. Moja przygoda z CS'em zaczęła się jakoś w czerwcu 4 lata temu. Wówczas 'mały brzdąc' w podstawówce umawiał się z kolegami i grali na jakiś pustych serverach na NS'ie, udając że napieprzają mix'a. Pierwszym modem, którego widziałem na oczy był klasyczny paintball, jednak sam u siebie zagrałem na FFA. Dziś uwielbiam klasyczne mody, które nie są przepełnione pluginami- FFA, DD2, ONLY ESL MAPS, ewentualnie 4FuN. W cs:go pogrywam sobie na servie JB kumpla, ewentualnie na FFA/DD2 + fast drop ;]. Tak krótko opisałem swoją przygodę z CS 1.6/CS:GO. 'Cel uświęca środki' ==> czyli szybko się nie poddam.
Kontakt: GG: 
40820810 -- niewidok

Steam: pro100whead14 // ewentualnie Skill Come Is Back

Wiem, że większości wymagań nie spełniam, jednak liczę na rozważną decyzję.

Pozdrawiam.

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Pointer_Wybawca
Imię: Albert
Umiejętność sprawdzania demek: kurde, nie mi to oceniać. Tylko tyle że umiem :)

Umiejętność sprawdzania SS: grafikiem jestem więc to jest podstawa :D
Ile masz na to czasu: w zasadzie całkiem sporo.
Dodatkowe Informacje o Tobie: były [email protected], dodatkowo informatyk-programista zajmujący się także tworzeniem stron oraz grafiką. Poza tym nie lubię się spoufalać i opowiadać dennych historyjek, oraz historii z mojego życia.
Kontakt: Steam/PW

Wymagania:

Min 50 postów (Chodzi o jakieś tam zaufanie, żeby nie było że dajemy ci dane do amxbans a ty w chu*** lecisz i odbanowujesz kolegów) - Ja nie mam kolegów ;(
15h online na forum - no raczej  nie inaczej
16 lat - małolaty w większości :D
MAKSYMALNIE jak największy czas na sprawdzanie demek! - ba
Umiejętność pracowania w ekipie - nie jestem dzieckiem atomowej rewolucji i nie mam autyzmu.

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Luqris
Imię: Lukasz
Umiejętność sprawdzania demek: Mysle ze duza, sprawdzalem demka na bl/ac i mialem staty okolo 50:1 po czym nie mialem czasu
Umiejętność sprawdzania SS: Nic wielkiego w tym nie potrzeba wiec, Bez zadnych problemow sie obejdzie
Ile masz na to czasu: od 4:00pm do 9pm (5h)
Dodatkowe Informacje o Tobie: Wszystko wiecie a zeby opisywac co robie po pracy to takich bzdet raczej nie chcecie czytac.
Kontakt: Steam, GG, TS3

Chciałbym dodać, wszystkie bany jakie zostały nadane na COD+BF4+DD2 za wh/aim/ss nikt nie dostał ub wiec o czymś to znaczy. (Reset bazy był wiec było by więcej)

Min 50 postów (Chodzi o jakieś tam zaufanie, żeby nie było że dajemy ci dane do amxbans a ty w chu*** lecisz i odbanowujesz kolegów) - Jest

15h online na forum - Jest
16 lat - Jest
MAKSYMALNIE jak największy czas na sprawdzanie demek! - Tyle ile mogę to będę
Umiejętność pracowania w ekipie - To jest moja 
codzienność

Edytowane przez Luqris
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Prezes Klubu
Umiejętność sprawdzania demek: 10/10

Umiejętność sprawdzania ss: 10/10
Ile masz na to czasu: Praktycznie: cały czas gdyż siedzę na forum bezczynnie a tak to bym mógł chociaż coś porobić znam się na tym bardzo dobrze.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Więc tak miałem Unban team na jednej serverowni znam się na amxbans. Mam na imię Łukasz uwielbiam siatkówkę.
Kontakt: Forum/skype kielpik8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra koniec składania podań, teraz czas, żeby, każda osoba co złożyła podanie w tym temacie rozpisała demo. Polega to na tym, że musicie ocenić czy dane demo jest spalone czy też nie, podać dokładne minuty i sekundy akcji oraz opis akcji, które uważacie, że są spalone.

Rozpiskę całego dema należy wysłać mi na PW na steamie (steama macie w mojej sygnaturze) lub na forum, ja przekażę wyniki dalej. :)

Tutaj jest link do demka: https://www.sendspace.com/file/bci4gi jak komuś nie działa to drugi link: http://www15.zippyshare.com/v/66253002/file.html

Nick gracza, którego sprawdzacie to LOW!!

JEŚLI KTOŚ WSTAWI ROZPISKĘ W TYM TEMACIE ZOSTANIE ZDYSKWALIFIKOWANY!! 

Zapomniałem napisać, czas na rozpiskę macie do jutra do 20 (29.08). :)

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra koniec, wystarczy tego trzymania was w niepewności !!! ;)) To są gorące wyniki trzymajcie się mocno, wybór był na prawdę bardzo, ale to bardzo trudny, zaskoczyliście nas tymi podaniami, nie spodziewaliśmy się, że tyle osób chce zostać członkami BlackListy. Proszę się na nas nie obrażać i nie komentować naszego wyboru ;)). Najbardziej brana pod uwagę była rozpiska demka które KoKiLoKo wam zorganizował, wielki szacunek dla niego i podziękowania za zaangażowanie !! Pięć osób z jedenastu zrobiła to ZNAKOMICIE, ale niestety pięć osób to za dużo, żeby przyjąć. Po długiej i ciężkiej rozmowie z murzynem KoKiLoKo wybraliśmy trzy osoby....

............
............
............

Nowymi członkami BlackListy zostali !!!

-OnR-
Majonez.
D3IMaN

Witamy nowych członków BL i życzymy miłej współpracy. (rangi dostaniecie na dniach)

• Plus 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluje nowym BL ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...