Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:
Imię:
Umiejętność sprawdzania demek:
Dodatkowe Informacje o Tobie:
Kontakt:

Wymagania:

Min 50 postów (Chodzi o jakieś tam zaufanie, żeby nie było że dajemy ci dane do amxbans a ty w chu*** lecisz i odbanowujesz kolegów)
15h online na forum
16 lat
MAKSYMALNIE jak największy czas na sprawdzanie demek!
Umiejętność pracowania w ekipie

Zapraszam !

edit: Zapraszam do oceniania demek w dziel BlackListy już teraz !!! :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:Venum
Imię:Bartek
Umiejętność sprawdzania demek:Bardzo dobrze :) Jestem adminem na ONLY DD2 i gdy ludzie mówią mi że koleś latał na AIMIE to wbijam na hltv, i sprawdzam demko :) skala sprawdzania 8/10
Ile masz na to czasu:5h
Dodatkowe Informacje o Tobie:Czekałem na ten dzień aż rekrutacja będzie na to stanowisko, zależy mi na tym stanowisku ponieważ lubię przy takich rzeczach siedzieć bo nie mam nic do roboty i przynajmniej wam pomogę sprawdzać :) Mam admina na ONLY DD2 i gdy ktoś mi napiszę że koleś latał na steamie i na aime to od razu wbijam na HLTV i na BL leci i ac :)

Kontakt:gg:45407853 Steam:wiedzminjp

Nie mam 50 postów :( ale mam 15 h na forum :)

Edytowane przez Venum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: KoKiLoKo/WODKI I PACIERZA NIE ODMAWIAM!
Imię: Łukasz
Umiejętność sprawdzania demek: 8/10
Ile masz na to czasu: 4/5h dziennie zaś w weekendy/wolne do 6h. ^^
Dodatkowe Informacje o Tobie: Widzę, że brakuje członków w BL to się zgłaszam. Wiele razy zgłaszałem cziterów na BL, posiadam admina na serwerze DD2+BF4 i umiem wyłapać kto ma czity. Mieszkam w Opolu, obecnie pracuje u ojca w firmie budowlanej.
Kontakt: Steam/GG/Forum/mogę podać numer telefonu.

Edytowane przez KoKiLoKo
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Chciałbym spróbować. 

Nick: Vinyl
Imię: Michał
Umiejętność sprawdzania demek: Średnia, ale chciałbym spróbować to jakoś zaawansować. 
Ile masz na to czasu: Kończy się rok szkolny więc czasu będzie na prawdę sporo, ale nie jestem wstanie powiedzieć ile, bo to zależy od dnia. 
Dodatkowe Informacje o Tobie: Kiedyś trochę w tym siedziałem a widzę ze nie ma ludzi w BL to się zgłosiłem, ale to taka luźna propozycja
Kontakt: GG - 50286801

Edytowane przez Vinyl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:fluroke.
Imię:alexander
Umiejętność sprawdzania demek:8,5/10
Ile masz na to czasu:codziennie po 4 5 h
Dodatkowe Informacje o Tobie:Od lipca byłem w ubt na forum który [email protected] był [email protected] na cs-spa*rk więc myśle że ogarne
Kontakt:gg steam pw

@edit jak wy graliście z takimi to ja jestem w drużynie Virtus.pro :D i jestem najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: RevengeST
Imię: Adrian
Umiejętność sprawdzania demek: 9/10 , mam w tym spore doświadczenie oraz wiem jak zachowuje się cheater.
Ile masz na to czasu: Wgl. codziennie siędzę sporo na komputerze , na demka mogę spędzić 1h jak trzeba nawet 5h :>
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam na imię Adrian , mam 16 , jestem [email protected] Serwera BaseBuilder oraz interesuję się Sportem.
Kontakt:
GG: 46029349 (zawsze dostępny gdy jestem na kompie) oraz nie długo jeszcze steam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Never

Imię: Łukasz

Umiejętność sprawdzania demek: Oceniam się na 9/10, a dlaczego ? Byłem parę razy sędzią BL/AC na forach, umiem sprawdzić demko i wywnioskować z niego, czy gracz jest odpalony/czysty.

Ile masz na to czasu: Hmm praktycznie gdy wrócę ze szkoły to ok 3-4 godzin, Gdy się skończy rok szkolny, to tego czasu będzie o wiele więcej. Na forum spędzam dużo czasu, zawsze jestem pod ręką, i zawsze można na mnie polegać.

Dodatkowe Informacje o Tobie:  Mam na imię Łukasz, mieszkam w Krakowie, interesuje się sportem, a najbardziej piłka nożna i siatkówką, chodzę na szkółkę piłkarską. Jestem pomocny oraz sprawiedliwy :D . Znam całą administrację, włącznie z BL + niektórzy admini serwerów. Zawsze jestem dostępny na forum/TS3/GG/Steam, więc jakby latał jakiś cziter, to zawsze jestem pod ręką, tylko demko odrazu dawać :D

Kontakt: GG/Steam/TS3/PW

Takie wymagania :D :

Min 50 postów (Chodzi o jakieś tam zaufanie, żeby nie było że dajemy ci dane do amxbans a ty w chu*** lecisz i odbanowujesz kolegów) +
15h online na forum +
16 lat +
MAKSYMALNIE jak największy czas na sprawdzanie demek! +
Umiejętność pracowania w ekipie
+

Pozdrawiam Never (Łukasz :D)

Edytowane przez Never
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Dante

Imię: Konrad

Umiejętność sprawdzania demek:  8/10 mam doświadczenie, ponieważ posiadałem ową rangę na innej sieci

Ile masz na to czasu: min 2h max 5h

Dodatkowe Informacje o Tobie: Jestem kulturalną i miłą osobą. Swoją pracę wykonuje zawsze sumiennie, rzetelnie i do samego końca. 

Kontakt: steam: Expert / pw / [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Essa <3 - Zerowy
Imię: Jakub
Umiejętność sprawdzania demek: Oceniłbym się na 8/10, posiadam wieloletni staż jako admin na wszystkich rodzajach serwerów.
Ile masz na to czasu: Zależy od dnia, w dni robocze od 3-5h, w weekendy praktycznie cały dzien.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Tak jak napisałem u góry na imię mam Jakub, mieszkam nieopodal Częstochowy, interesuje się sportem - grywam głównie w tennisa oraz siatkówkę. Na komunikatorach typu gg/ts/steam 24/7, więc zawsze jestem gotowy do pracy -.-
Kontakt:
GG, TS3, STEAM, PW

Edytowane przez Essa <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: paroofka_gaming
Imię: Patryk
Umiejętność sprawdzania demek: 9/10
Ile masz na to czasu: Zależy od dnia, na forum wchodzę codziennie, nawet co 5 minut sprawdzić co się dzieje, więc jakby się pojawiło zgłoszenie to poświęciłbym na to najbliższy czas. W weekendy siedzę prawie cały dzień.
Dodatkowe Informacje o Tobie: Jestem osobą opanowaną i z dużym doświadczeniem, posiadałem podobną funkcję na wielu sieciach, kiedyś wrzucałem czity na AC/BL. 
Kontakt: GG/PW/Steam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: P I N A C O L A D E H A C K.exe
Imię: Piotrek
Umiejętność sprawdzania demek: 9/10. Gram w cs 10 lat. Myślę, że posiadam bardzo duże doświadczenie. Byłem na kilku lanach gdzie grywałem z najlepszymi. 
Ile masz na to czasu: 3h dziennie/ Uzależnia mnie praca/studia/dziewczyna i inne obowiązki
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mieszkam w Krakowie. Obecnie jestem na 2 roku studiów. Od 8 roku trenuje piłkę nożna.
Kontakt: steam : eki_boy

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:Snajper134
Imię:Kamil
Umiejętność sprawdzania demek:7/10
Ile masz na to czasu: Dużo , na serwerach siedzę dziennie z 10 godzin , na forum to samo :D , ale rano mnie nie ma bo chodzę do szkoły
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam na imię Kamil , w cs 1.6 gram z 6 lat , a tak to interesuje się piłka nożną.
Kontakt : Na PW lub GG 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:design.
Imię:Wojtek
Umiejętność sprawdzania demek: 10/10 ;d

Ile masz na to czasu:w poniedzialek wyjezdzam bede mial sporo czasu od godziny 17:00 wiec to bedzie czas poswiecony dla kuleczek;] nawet jak kolo jest czysty to i tak go wylapie na czitowaniu  , wiec 0 szans aby demo przeszlo czysto u mnie ;d
Dodatkowe Informacje o Tobie: gram w cs 6 lat idzie 7 ;d  gralem z najlepszymi;d   neo taz luq mYm chcialo mnie do druzyny ale odmowielem z braku samochodu poniewaz maglownica mi sie rozwalila a koszt regeneracji 700 zl ;d

ps. pina juz chociaz w podaniach nie klam :D ty z najlepszymi ........... 

Edytowane przez design
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:MrTasak
Imię: Michał
Umiejętność sprawdzania demek: Średnia, ale chciałbym spróbować to jakoś zaawansować. 
Ile masz na to czasu: Czasu bedzie duzo bo zaraz kończe szkole 
Dodatkowe Informacje o Tobie: Lubie grać w piłke nożnał
Kontakt:
  steam.gg.forum.pw

Edytowane przez SuperTasak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Mohamed Alli
Imię: Piotr
Umiejętność sprawdzania demek: z łatwością rozpisywałem Demka na Top*******.pl ponieważ na jail'u jak ktoś robił fk to musiałem robić demka + rozpisywać co najmniej 3-4 zdarzenia. 8.5/10  
Ile masz na to czasu: Mam wolne całymi dniami i nocami lecz najczęściej spędzam czas w nocy, 4-5 h
Dodatkowe Informacje o Tobie: Mam na imię Piotr lat 18 w cs'a zacząłem grać od 2k9 interesuję mnie sport jak i zarówno dobrze spędzony czas w towarzystwie, Cheat'y umiem z łatwością odróżnić ponieważ kiedyś grałem na Cheat'ach żeby zobaczyć jak to jest.
Kontakt: GG: 24492138 , Steam: Winiak101

Edytowane przez Mohamed Alli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra przestałem wyrabiać ;pp. Rekrutacja OFF .Ogłaszam, że nowymi członkami którzy zawitają w naszej ekipie są: ...... UWAGA UWAGA !!!!

KoKiLoKo

Mohamed Alli

Witamy w ekipie i życzymy miłej współpracy ;))

(myślę, że to nie koniec rekrutacji i z pośród tych podań wybierzemy jeszcze jednego członka BlackListy ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...