Skocz do zawartości

Gauson

Admin [Only DD2]
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wpisów na Chatboxie

  22

Reputacja

34 Uczeń

O Gauson

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Inne grupy Użytkownicy
 • Urodziny 28.12.1995

Metody Kontaktu

 • Gadu-Gadu
  Brak.
 • Steam:
  https://steamcommunity.com/profiles/76561199015288419

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Łapsze Niżne
 • Nick na serwerze:
  Gauson
 • Imię:
  Kamil
 • Serwer
  80.72.41.212:27380

Ostatnie wizyty

196 wyświetleń profilu
 1. Pamiętam Cię sprzed paru miesięcy jak grałeś pod starym nickiem, teraz wróciłeś - fajnie. Z tamtych czasów nie pamiętam Ciebie ze złej strony, problemów z Tobą nie miałem - obecnie również. Ale czytając Twoje pierwsze podanie o Admina pamiętam, że dostałeś taką lekką "nagonkę" od @p4tt3rn, żebyś ogarnął kulturę.. Generalnie: składka +, mikrofon +, gt +, wiek +, steam +. Jestem na TAK. Pozdrawiam!
 2. Punkty "za" wypisywał nie będę bo są wypisane powyżej. Nie kojarzę Cię ze złej strony, problemów z Tobą nie miałem. Skoro odszedłeś, teraz "żałujesz" to znak, że lepszej sieci jednak nie znalazłeś... Jestem na TAK. Pozdrawiam!
 3. https://youtu.be/29qV5xXh09A - tutaj masz identyczny BIOS - Award. Typ ustawia kolejność Bootowania poszczególnych nośników, w tym odcinku akurat pen ma być pierwszy.
 4. Musisz wybrać USB-HDD. Albo włóż pena do portu USB i przy włączaniu komputera wciskaj klawisz F12.
 5. Proponuję pobrać obraz ISO bezpośrednio ze strony Microsoftu, oczywiście odpowiednią wersję.. Do wypalenia na pendrive polecam Rufus. A żeby ustawić kolejność bootowania to musisz wejść w BIOS/UEFI i wybrać zakładkę BOOT, w opcjach ustawić właśnie dany nośnik i zapisać ustawienia klawiszem F10.
 6. Z czego instalowałeś system? Pendrive'a, płyta, karta pamięci? Przede wszystkim podaj potrzebne informacje: PRZEDE WSZYSTKIM JAKI SYSTEM.
 7. Miejsce 1: Karl Geiger Miejsce 2: Stefan Kraft Miejsce 3: Kamil Stoch Miejsce 4: Stephan Leyhe Miejsce 5: Daniel Andre Tande Miejsce 6: Philip Aschenwald Miejsce 7: Peter Prevc Miejsce 8: Dawid Kubacki Miejsce 9: Marius Lindvik Miejsce 10: Peter Prevc
 8. To samo również mógłbym powiedzieć o graczu, który ma nick "www". Nie posądzam, nie wyrokuje. Obserwowałem. I proponuję też sprawdzać. Często go zgłaszają, coś w stylu "wszystko wie". Pozdrawiam!
 9. Miejsce 1: Stoch Miejsce 2: Geiger Miejsce 3: Kraft Miejsce 4: Kubacki Miejsce 5: Leyhe Miejsce 6: Żyła Miejsce 7: Lindvik Miejsce 8: Aschenvald Miejsce 9: Eisenbichler Miejsce 10: Peter Prevc
 10. Moze tu znajde pomoc :)

  Najpierw czepiał bym się telefonu skoro przy jego połączeniu z ruterem pojawia się problem. I oczywiście zaczął bym od resetu/hard resetu (przy HARD RESECIE musisz uważać, jeśli masz zalogowane konto GOOGLE i nie pamiętasz do niego hasła to po wykonaniu HARD RESETU telefon może poprosić Cię przy pierwszej konfiguracji o zalogowanie się na to konto, jeśli hasła nie pamiętasz to oczywiście można obejść i ten problem ale jest to czasochłonne dla "początkujących".. Choć oczywiście zdarza się, że nie które telefony po takim zabiegu o to nie proszą - no ale to SAMSUNG), dlatego najpierw usuń konto z telefonu a następnie śmiało wykonaj HARD RESET - PAMIĘTAJ, ŻE UTRACISZ WSZYSTKIE DANE. Jeśli to nic nie da, trzeba zająć się ruterem.. I tutaj potrzebne będą właśnie informacje szczegółowe rutera..
 11. Osobiście nie odczuwam monotonii pomimo prawie 350h na tej mapce I stawiam na klasycznego DD2 czy nawet bronie.. Ogólnie nie jestem na TAK i na NIE, ale jeśli to przejdzie to jestem ciekaw jak to będzie wyglądać Pozdrawiam!
 12. Jestem na TAK. Spoko gość. Aktywny. Na korzyść jak wyżej a reszta do nadrobienia! Pozdrawiam!
×