Skocz do zawartości

PoloxDisc

Użytkownicy
 • Zawartość

  416
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Wpisów na Chatboxie

  775

Ostatnia wygrana PoloxDisc w dniu 22 Styczeń 2018

Użytkownicy przyznają PoloxDisc punkty reputacji!

Reputacja

485 Weteran

O PoloxDisc

 • Tytuł
  Kuleczkomaniak
 • Inne grupy
 • Urodziny 11.06.1999

Metody Kontaktu

 • Steam:
  http://steamcommunity.com/id/PoloxDisc

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Nick na serwerze:
  PoloxDisc
 • Serwer
  JailBreak

Ostatnie wizyty

3289 wyświetleń profilu
 1. Szczerze mówiąc, to myślałem, że będę mógł sobie darować kolejny post w tym temacie. Jednakże była chyba o mnie mowa, o ile nie była to @Shut Up And Dance!, bo my jako jedynie z pozostałych nieoznaczonych osób w poście Przemka wyraziliśmy coś złego. Mogę się jedynie domyślać skoro nie było imiennego zaproszenia - przyjmuję więc, że tak było. Dla mnie to forum znaczy wiele. Poświęciłem dla niego wiele czasu między innymi pisząc opowiadania (które i tak były okropne ;_;) i wywiady w redakcji, przy czym się świetnie bawiłem, bo było to dla mnie ciekawe doświadczenie. Byłem również moderatorem i dbałem o użytkowników tego forum. Nie przypominam sobie bym kiedykolwiek sprawiał problemy, przynajmniej nic takiego nie słyszałem, a do dnia dzisiejszego nawet nie doczekałem się tematu ze skargą na moją osobę. Zależy mi na Tym forum dlatego też między innymi na nim ciągle przebywam, mimo, że moja kariera z cs'em się raczej skończyła. Jak już jestem mieszany mnie do tego spisku, to proszę mi chociaż w jakimś stopniu udowodnić, że mi zależy na skłóceniu i chciałbym również przeczytać co dzięki temu chciałbym uzyskać. Swoją drogą traktuję, to również jako atak na moją obiektywność, dlatego też odsyłam to tematów takich jak: skarga na Leinada, podanie atomówki (nie pamiętam na co), czy też pożegnanie golden girl. W każdym z tych tematów potrafiłem obiektywnie się wypowiedzieć pomimo tego, że się w jakimś stopniu ich lubiłem czy też przyjaźniłem. Powiem Wam tak Panowie @vivor i @przemek173. Z tematu, który dotyczył rangi kuleczkomaniaka stał się istny burdel o kompletnie innym temacie, chyba zapoczątkowałem to wraz z @pahin. Właściwie dobrze, że tak wyszło, bo widać, że mamy o czym tutaj dyskutować i warto byłoby to przedyskutować w nowym temacie. Sprawa o której toczycie obecnie dyskusje nie jest związana ze mną, ale z mojej perspektywy wszystko sprowadza się do tego, aby zaufać mi na słowo, jako, że żadna ze stron nie pokazała nic konkretniejszego na czym można sprawdzić wiarygodność waszych argumentów. Zdałem sobie właśnie przed chwilą sprawę, że wytłumaczyłem się ze swojego naskoczenia na @moose`, ale nie zrobiłem najważniejszej czynności czyli nie przeprosiłem. Przepraszam Cię bardzo, to nie było w moim stylu. Żadna ze stron barykady nie jest dobra.
 2. Muszę przyznać, że z mojego ostatniego posta widać ewidentnie przy je końcówce tzw "wyrzut". Wynikło, to nieco z mojej irytacji jak temat i wypowiedzi innych zostały potraktowane bez większej uwagi, ale też miało to na celu zauważenia problemu jaki widnieje od jakiegoś czasu. O takich sprawach jak administracja tym bardziej nie można rozmawiać prywatnie, kiedy dotyczą one całej społeczności. Nie będę jednak rozwodził się dłużej nad tym tematem, bo nie o tym dyskutujemy w tym temacie. Tylko tyle chciałem dodać. Oczywiście poprzednie propozycje jak najbardziej popieram.
 3. Ja to chciałbym się dowiedzieć z jakiego powodu Pahin dostał tego bana i te warny, skoro już zahaczamy o ten temat. Myślałem, że mamy regulamin ostrzeżeń od których zależy podjęcie takich decyzji, a tymczasem dowiaduję się, że użytkownik na sam start otrzymuje te 9 warnów. Nie wiem również od czego zależy odbanowanie zbanowanych osób na forum. Pamiętam ankietę w której można było zdecydować czy odbanować konkretną osoby, ale zauważyłem, że i te zbanowane osoby były po czasie nagle odbanowywane. One również na start dostają 9 warnów jak Pahin czy jak to działa, niech mi ktoś wytłumaczy. Godne podziwu @moose` odpisać na takie długie posty z 3k znaków, ignorując znaczą część i ich sens. Tak jak przystało na odpowiedzialną administratorkę forum, w głowie się nie mieści. Gdyby to był chociaż pierwszy raz.
 4. Właśnie sobie zerknąłem na ten wzór kuleczkomaniaka i zauważyłem, że zniknęły linki do reklam. W sumie zabawna sprawa, bo kiedy patrzyłem kilka dni temu, to jeszcze tam były. Mam rozumieć, że wraz z tym tematem zostało to zatuszowane? No cóż.. w każdym razie wymóg odnośnie postów jest też w moim pewnym odczuciu bezsensowny. Przykładowo bazując na mojej osobie zwyczajnie staram się omijać zbędny spam i zazwyczaj komentuje sprawy reakcją, by nie przedłużać danego tematu niepotrzebnymi powtórzeniami. Między innymi dlatego też nie mam praktycznie szans aby uzyskać taką rangę, w przeciwieństwie do osoby, który będzie spamiła posty w każdym możliwym temacie. Czy można mnie w takim razie nazwać osobą nieaktywną? No nie do końca, jestem aktywny, ale na swój sposób. Według mnie wymóg postów powinien zostać zniesiony i należałoby go zastąpić stażem forumowym. Wstępnie proponowałbym 3 lata i to dla osób rzeczywiście aktywnych, a je wracających sobie tylko na jakiś czas. Linki do reklam to i tak był smród, ale nie dziwię Ci się wcale Vivor jak czujesz się potraktowany, po tym jak Ty musiałeś zrobić reklamy, a resztą miała to za przeproszeniem w dupie. Znajomości w administracji czy też może jakaś notka informująca o, której nie wiemy? Ja przynajmniej niczego takiego nie znalazłem, czuję się zawiedziony, zresztą w moim osobnym mniemaniu przestało się tutaj zważać na równość. Edit: @^reคקєг๏Ŧร๏ยlร rzeczywiście widzę teraz, ale czemu ten post jest na samym końcu? Nie lepiej było stworzyć nowego tematu z wzorem? Przecież po czasie ten wzorek zostanie zapomniany, nawet nie pomyślałem przed postem by sprawdzić czy tam jest. W zasadzie przypomniało mi się, że nawet widziałem ten wpis, ale będąc na ostatniej stronie i szybko zerkając na Twój wpis od razu uznałem, że to jest kolejne podanie. Zresztą jakie to ma teraz znaczenie? Ludzie zaczęli dostawać bez nowego wzoru te podania, więc zostały tutaj pogwałcone prawa użytkowników, którzy wypełniali te reklamy. } Edit_v2: @^reคקєг๏Ŧร๏ยlร Jak dostałeś z dupy 9 warnów @pahin, rozwiniesz?
 5. [P] - Twoja największa zaleta ? [O] - Rozważność [P] - Jak byś opisał siebie w 3 słowach ? [O] - Zboczony leniwy niechluj [P] - Twój ulubiony gatunek muzyczny ? / Ulubiony wykonawca ? [O] - Gatunkiem jest Rock, zaś zespołami między innymi Three Days Grace, In Flames [P] - Twoje wymarzone wakacje ? [O] - Te ze znajomymi, miejsce nie ma znaczenia [P] - Ulubiona potrawa ? [O] - Frytki [P] - Ulubiona pora roku ? [O] - Jesień [P] - Uroda czy umysł ? [O] - Umysł [P] - Szczerość czy kłamstwo ? [O] - Kłamstwo [P] - Czy jest coś co byś zmienił na forum ? / Jakie zmiany byś wprowadził, żeby polepszyć obecną sytuacje na forum ? [O] - Długo by pisać. Na ten moment głównie ludzi nam tutaj brakuję, więc pewne kroki w tym celu trzeba było by podjąć. Najlepszym strzałem sprowadzającym graczy są prosperujące serwery, wiec w temacie przydałoby się coś zrobić. Kwestia kto by się za to wziął i utrzymał już słabo trzymającego się cs'a 1.6. Kolejną rzeczą jest atmosfera, którą tworzy głównie społeczność kuleczek, a na ten moment nie jest zbyt dobra. Tylko my sami możemy coś z tym zrobić. [P] - Czy jest ktoś kto według Ciebie powinien awansować na wyższą rangę ? [O] - Być może, ciężko stwierdzić. [P] - Jak trafiłeś na Kuleczky ? [O] - Przez serwer JB. [P] - Szczerze - jak według Ciebie sprawuje się Administracja ? [P] - Jak ocenia szanowny Pan pracę administracji na forum? [O] - Nie jest w najlepszej formie. [P] - Twoja największa wada? [O] - Lenistwo [P] - Co myślisz o @vivor? [O] - Beztroski moderator nadużywający swojej rangi by zaspokoić swe żądze emocjonalne. [P] - Masz/miałeś jakieś zwierzaki? [O] - Kota, Kitosława. Drażni mnie całymi dniami, biedny ja. [P] - Co lubisz robić? Z takich rzeczy, bez których da się żyć [O] - Jak to bez takich? Meh, po całej zabawie. Obijać się oczywiście, bez tego się nie obejdzie. [P] - Rosół czy Pomidorowa? [O] - Tylko rosół w moim serduszku. Nominuję @^reคקєг๏Ŧร๏ยlร
 6. A jest możliwość zamiany vipa z serwera na kolejny vip na forum? Jeśli nie, to przekazuję mojego vipa @Koles Git !. @vivor jednak się opłacało
 7. :polewaj:

   

  1. PoloxDisc

   PoloxDisc

   Co to za chlanie na moim profilu? Wypad :-

 8. Wygrana ze @skiba007 1:0 Przegrana z @KuloodpornyMaciej 2:3 - czyli tak jak wyżej ^^
×