Skocz do zawartości

Domka.

Użytkowniczka

Ostatnia wygrana Domka. w dniu 9 Styczeń 2017

Użytkownicy przyznają Domka. punkty reputacji!

Reputacja

979 Uzależniony

O Domka.

 • Tytuł
  Bywalec
 • Inne grupy
 • Urodziny 01.12.1998

Metody Kontaktu

 • Gadu-Gadu:
  44468638

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Minsk Mazowiecki
 • Nick na serwerze
  Domka.
 • Imię
  Dominika
 • Serwer
  ZM, DD2, FFA

Ostatnie wizyty

11197 wyświetleń profilu
 1. [P] Gdzie pracujesz? [P] Czemu tak lamisz na dd2? [P] Kiedy w końcu to piwko? [P] Plany na wakacje? [P] Co lubisz jeść? [P] Czemu pijesz tak dużo piwa?
 2. [P] Ile masz lat? [P] Gdzie mieszkasz? [P] Pracujesz? Gdzie? [P] Za co mnie tak uwielbiasz? [P] To kiedy ta randka? [P] Co Cię łączy z vivorem?
 3. @suS [P] Ty jeszcze żyjesz? [O] no niestety @moose` [P] Jakieś plany na wakacje? [O] praca, praca i praca za [P] Wymarzona podróż? [O] do USA [P] 3 rzeczy, które wzięłabyś na bezludną wyspę? [O] jedzenie, vivora żeby go rzucić na pożarcie w razie czego i jedzenie [P] Co cenisz w ludziach? [O] szczerość [P] Czego w nich nie lubisz? [O] zakłamania, dwulicowosci @przemek173 [P] Jak to jest mieszkać na wsi, dobrze? [O] no z tego co mówiłeś, to fajnie [P] Czekolada: Gorzka, mleczna czy biała? [O] mleczna [P] Jak stoisz na pasach i chcesz przejść to patrzysz najpierw w prawo czy w lewo? [O] 2 razy w lewo i raz w prawo [P] Ubierając spodnie którą nogę wsadzasz pierwszą do spodni? [O] lewa jasne przeciez [P] Masło czy margaryna? [O] masło z margaryną, najlepiej [P] Pepsi czy Coca-cola? [O] Tylko cola, żadne podrabiance [P] Wakacje: Góry, morze, jezioro czy wieś? [O] morze [P] Impreza: w klubie czy domówka ze znajomymi? [O] domowka że znajomymi [P] Ogórki: kiszone czy konserwowe? [O] konserwowe [P] Słuchawki: douszne czy nauszne? [O] nauszne [P] Spódniczka, sukienka czy spodnie? [O] spódniczka [P] Buty: na obcasie czy płaskie? [O] plaskie [P] Budzisz się w nocy: lampka nocna czy światło z telefonu? [O] z telefonu [P] Jak siadasz na toalecie to opuszczasz majtki do kostek czy zostawiasz wyżej? [O] całkiem zdejmuje [P] Jak kichasz to zatykasz usta czy nos? Czy może jedno i drugie? [O] usta, nos, zamykam oczy i zatykam uszy @vivor [P] Dlaczego nick to Domka, a nie np. Vivor? [O] Bo vivor to przezytek @Koles Git !. [P] jaki kolor lubisz [O] niebieski Milo było, nominuje @Mazejon
 4. [P] Skąd tu przyszedłeś? [P] Za co mnie uwielbiasz? [P] Plany na przyszłość? [P] Jak tam praktyki? [P] Czemu tak często pijesz alkohol? [P] Ile masz lat? [P] Co Cię łączy z @pahin?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...