Skocz do zawartości

Shut Up And Dance!

Redaktor
 • Zawartość

  2502
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7
 • Wpisów na Chatboxie

  219

Ostatnia wygrana Shut Up And Dance! w dniu 21 Lipiec 2019

Użytkownicy przyznają Shut Up And Dance! punkty reputacji!

Reputacja

2914 Gwiazda

O Shut Up And Dance!

 • Tytuł
  FAŁSZYWOŚĆ NIEKTÓRYCH OSÓB NIE ZNA GRANIC...
 • Inne grupy Dziewczyny, KuleczkoManiak, Użytkownicy

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Nick na serwerze:
  <; Niepowtarzalna ;> / <; Good Woman ;>
 • Serwer
  FFA ;)

Ostatnie wizyty

12228 wyświetleń profilu
 1. ZAPRASZAM DO WSTAWIANIA SWOICH RYMOWANYCH WIERSZY !!! :love2

   

  -> https://kuleczky.pl/topic/99311-rymujesz-zyskujesz-10/ 

 2. Oznacz kogoś kogo darzysz sympatią i okaż tej osobie swoje drugie ja czyli tą " złą " stronę. Pokaż, że nie zapomniałeś/aś o tej osobie i pokaż jak bardzo ją " lubisz " wywijając jemu/jej jakiś numer. Osoby, które będą chciały wziąć udział w zabawie i wykręcić komuś numer muszą napisać w tym temacie na czym polegał ich żart bądź poprzeć to dowodami w postaci ss'ów/ zdjęć / filmików. Osoby, które otrzymają najwięcej reputacji trafią do ankiety, w której to Wy będziecie głosować kto zostanie zwycięzcą 1, 2 i 3 miejsca. Zabawa będzie trwała do 11 Kwietnia, potem zostanie przeprowadzona ankieta, która będzie trwała do 19 Kwietnia. Nagrodami w zabawie jest VIP na forum od tygodnia do 3 tygodni oraz ranga Jajcarz. Za zajęcie: 1 miejsca jest VIP na 3 tygodnie na forum + ranga Jajcarz 2 miejsca jest VIP na 2 tygodnie 3 miejsca jest VIP na tydzień Redaktorzy @Shut Up And Dance! i @BarbarzyncaKonan życzą Wszystkim udanej zabawy !
 3. Podanko jak najbardziej akceptuje. Właśnie takich ludzi w Redakcji potrzebuje, którzy są kreatywni, pracowici, chcą współpracować i potrafią zaskoczyć Udowodniłeś poprzez wymyślone przez siebie zabawy w Redakcji, zrobienie wspólnie ze mną Newsów z Kuleczky, a do tego jeszcze nie spodziewałam się, że zamiast linku do jakiegoś tekstu napiszesz rymy pod dany serwer, że nadajesz się na Redaktora. Podanie napisane z podejściem i z przemyśleniami, a do tego starannie i schludnie. PRZYJĘTY ! Szczegóły omówimy na PW @vivor'ku ja rozumiem, że lubisz dużo rzeczy robić na forum, ale troszkę się rozpędziłeś bo sprawami związanymi z Redakcją ja się zajmuje Dodaj od razu rangę Redaktora - dzięki
 4. ZAPRASZAM DO WSTAWIANIA SWOICH RYMOWANYCH WIERSZY !!! :love2

   

  -> https://kuleczky.pl/topic/99311-rymujesz-zyskujesz-10/

 5. Zapraszam do udziału w zabawie ! Tym razem tematem zabawy będzie WIELKANOC i ŚMIGUS DYNGUS - co za tym idzie czas spędzony z rodziną, bliskimi, babka, pisanki, jajka, zajączki, baranki, kurczaczki, rzeżucha, itp. itd. / polewanie się wodą, zabawy, wygłupy. Na Wasze zgłoszenia czekam do 10 Kwietnia ! Miłej zabawy!
 6. Zwycięzcą Rymujesz ? Zyskujesz ! Zostaje @BarbarzyncaKonan Gratuluję ! @vivor proszę o nadanie rangi " Forumowego Rapera " @Adrri proszę o nadanie VIP'a na 2 tygodnie.
 7. Małżeństwo / zawarcie związku małżeńskiego Latające, bzykające, spotykane są na łące. A inne na jednej nodze, te wirują na podłodze, cichutką melodię brzęczą. Mają coś wspólnego z tęczą. @Wietnamka poprawna odpowiedź to bąk. Twoja kolej
×