Skocz do zawartości

przemek173

Administrator
 • Zawartość

  1090
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6
 • Wpisów na Chatboxie

  5

Ostatnia wygrana przemek173 w dniu 28 Listopad 2018

Użytkownicy przyznają przemek173 punkty reputacji!

Reputacja

1086 Uwielbiany

O przemek173

 • Tytuł
  Toksyczny ViKeay
 • Inne grupy Opiekun Serwera 1.6, Toksyczny Pingwin
 • Urodziny 21.11.1997

Metody Kontaktu

 • Gadu-Gadu
  33973677
 • Skype:
  przemek173p
 • Steam:
  przemek173

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa/Oświęcim
 • Nick na serwerze:
  ViKeay
 • Imię:
  Przemek
 • Serwer
  Paintball, Only DD2

Ostatnie wizyty

5968 wyświetleń profilu
 1. Jeśli już ma się odbyć turniej to wolałbym postawić osobny, tymczasowy serwer do MIXów PB Pytania ode mnie w tym temacie: 1. chcecie żeby turniej odbywał się z włączonym /sklep? 2. spadochron dostępny? 3. jakie nagrody oczekujecie w konkursie? 4. jakie mapy grane podczas mixów? Podstawowe czy różne inne z naszego serwera? Dajcie proszę odpowiedz najlepiej przez edycję posta jeśli ktoś już się tu wypowiedział a chciałby odpowiedzieć na moje pytania Resztę zapraszam do wypowiedzi poniżej.
 2. Nie, dziękujemy. W świetle ostatnich wydarzeń nie jesteśmy skłonni dawać Ci jakiekolwiek uprawnienia na naszym serwerze. Grasz od 12 dni więcej na serwerze, a już zrobiłeś sobie dużo wrogów, zakładasz bezsensowne (nie)skargi bo 'nie zdążyłeś się wypowiedzieć w podaniu', wypowiadasz się negatywnie o serwerze + tytuł podania. Dodatkowo mocno wątpię że jesteś wystarczająco dojrzały jak na swoje 17 lat - wnioskuję po tytule podania, odpowiedzi w tym podaniu na negatywne wypowiedzi innych graczy oraz ten temat --> https://kuleczky.pl/topic/99257-nie-skarga-lecz-poruszenie/ Skup się proszę na dwóch adminach których masz na pozostałych serwerach. Dzięki.
 3. Ludzie...grajcie po prostu, wyluzujcie, spędźcie miło czas, postrzelajcie kulkami z farbą, a nie spinacie się jak dzieci w podstawówce i pokazujecie nawzajem palcem... @YESWEKEND czego oczekujesz? że zakażę ludziom wspólnego gadania i grania bo czujesz się odrzucony od grupy? Jeśli chodzi o przerzucanie na TS - zgłosiłeś to komuś wtedy? Jeśli nie, to trzeba było, a nie wywlekasz to tutaj. @patrycy57 Nie wiem czy prowokowałeś czy nie - ale dla dobra wszystkich powstrzymaj się od prób zapoznawania się z autorem tej (nie)skargi skoro sobie tego nie życzy. @YESWEKEND to że nie zdążyłeś się wypowiedzieć nie znaczy że masz zakładać jakiś temat którego jedynym celem jest bezpośredni atak na autora podania. Temat był zamknięty z jakiegoś powodu, i Twoje zdanie na ten temat nie było tutaj istotne. Mam nadzieję że ostatni raz takie coś. Tak jak nie mogę traktować jako w pełni obiektywnych wypowiedzi 'kolegów' czy 'kuzynów' @jestemkacper, tak samo nie mogę traktować Twoich wypowiedzi jako obiektywnych, skoro widać że masz z nim ewidentnie problem. Przynajmniej teraz już wszyscy o tym wiemy i będziemy na to zwracać uwagę - dzięki
 4. Spróbuj wejść na serwer jeszcze raz. @Nie Fart
 5. No dzień dobry Minął dopiero tydzień, więc uważam że wszystko co napisałem w poprzednim Twoim podaniu jest dalej aktualne ---> https://kuleczky.pl/topic/99059-podanie-na-admina/ Dodatkowe wyjaśnienia: To że ktoś pisze parę podań i mu zależy nie oznacza że całe nasze wymagania wrzucimy do kosza - wyjątki są dla osób które wyróżniają się pozytywnie. Niestety, swoim zachowaniem przy poprzednich podaniach nie wyróżniasz się pozytywnie @jestemkacper Chciałbym żeby było inaczej ale tak nie jest. W 'dlaczego ty' napisałeś: "ponieważ dużo czasu spędzam na serwerze" Fakt, grasz dużo na serwerze - JEST TO WIELKI PLUS - ale nie tylko tego trzeba żeby być adminem. Czego trzeba? Spełniać wymagania i wyróżniać się pozytywnie. Nie wyróżniasz się pozytywnie ani nie spełniasz wymagań - patrz poprzednie podania, a szczególnie moją wypowiedz w tym ostatnim. Jest tam wszystko ładnie opisane. Miałem nadzieję że chociaż w tym podaniu Twój "kuzyn" się powstrzyma od wypowiedzi - że może coś wyciągnąłeś z poprzedniej mojej wypowiedzi we wcześniejszym podaniu że słabo to wygląda - ale się przeliczyłem. Byleby dostać jeden głos więcej na TAK, mimo że ten głos na TAK od "kuzyna" daje bardziej negatywny niż pozytywny wydźwięk. Mam prośbę - póki co nie składaj nowych podań. Pograj więcej na serwerze, daj się poznać z lepszej strony. Z lepszej strony nie oznacza że masz od teraz każdemu pisać "hej" "siema" albo kupować im VIP'y - chodzi mi ogólnie, daj trochę tym ostatnim wydarzeniom odpłynąć w czasie. Musimy wyrobić sobie lepszą opinię na Twój temat aby dać Ci szansę - nie zamykaj sobie tej drogi przez spamowanie podaniami. Daj też sobie czas na zastanowienie się i przeanalizowanie, dlaczego odrzucamy Twoje podania, bo możliwe że nie do końca to dalej rozumiesz. Nie trzymamy się kurczowo regulaminów, jest to tylko gra i trzeba czasem podchodzić elastycznie do pewnych zasad - ale jakieś reguły sobie określiliśmy i odstępujemy od nich tylko w pewnych szczególnych przypadkach. To nie jest szczególny przypadek. Nie chcę i nie mogę zaufać osobie która pisze że spełnia wymagania mimo że ich nie spełnia - KOLEJNY RAZ - to znaczy że albo nie czytasz dokładnie wzoru i wymagań, albo liczysz że po prostu to zignorujemy...no kurcze. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Reasumując: Nie odrzucam tego podania z przyjemności. Po prostu nie spełniasz wymagań obowiązkowych. Byłbym hipokrytą gdybym przyjął praktycznie to samo podanie które odrzuciłem tydzień temu. Podanie odrzucam. PS. OP (OKRES PRÓBNY) to danie szansy w szczególnych przypadkach, a nie kiedy ktoś na siłę próbuje coś dostać metodą prób i błędów do skutku. To jak danie lizaka dziecku które płacze po to żeby się uspokoiło...szanujmy się.
 6. odrzucone Medale

  @patrycy57 Podeślij proszę plugin na medale który będzie działał i który będziemy mogli wgrać to go dodamy Ja takim nie dysponuję, a te które testowaliśmy z neta nie działały poprawnie i crashowały serwer.
 7. zaakceptowane kosy

  Zrobione 50% szans na rundę na noże 50% szans na rundę na pistolety https://kuleczky.pl/topic/99083-rozgrzewka/
 8. Zmiana w systemie rozgrzewki 50% szans na rozgrzewkę na noże 50% szans na rozgrzewkę na pistolety Urozmaici to trochę rozgrzewkę. Chciałbym przypomnieć też cel rozgrzewki - to daje czas na wbicie wszystkich osób na serwer i rozpoczęcie gry z pełnymi zespołami. Fragi i śmierci nie są naliczane podczas rozgrzewek do rankingu. Pamiętajcie że to jest serwer Paintball a nie jakiś Knife - rozgrzewka powinna zostać jak najbardziej zbliżona do paintballa.
 9. P90 możesz podnieść po VIP'ie jeśli go zabijesz. Jest to broń specjalnie dla VIP'a - różni się jedynie rozmiarem magazynka - szybkostrzelność jest taka sama. Musimy zachować atrakcyjność oferty VIP aby serwer mógł dalej funkcjonować.
×