Skocz do zawartości

Twój Szef

Legenda

Ostatnia wygrana Twój Szef w dniu 30 Sierpień 2018

Użytkownicy przyznają Twój Szef punkty reputacji!

Reputacja

1727 Ambasador

O Twój Szef

 • Tytuł
  King of the posts
 • Inne grupy Użytkownik
 • Urodziny 25.04.1999

Metody Kontaktu

 • Gadu-Gadu:
  32558223
 • Steam:
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198151173536/

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Płock
 • Nick na serwerze
  [Myszki]TwojSzef.
 • Imię
  Marcin
 • Serwer
  PB, JB, FFA, CS GO Only DD2 i 4 Maps

Ostatnie wizyty

14067 wyświetleń profilu
 1. Witam, Piszę pracę licencjacką o wpływie mowy nienawiści w internecie na studentów. Prośba do Was, wypełnicie ankietę do mojej pracy? Możecie też podesłać znajomym https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=7xpEYw7al0O7fvnUcF6WO5UPtWR-OD9JjOBeItAAmHtUQTFaWlNOOU83NTNFR0k1QlFFTFBNV082VC4u
 2. Dziś będziemy obgadywać @Rodeo Rita Zapraszam . 1. Co sądzisz o @Rodeo Rita? # - Spoko osoba, dobry redaktor. # - Wydaje się ogarniętym i sympatycznym człowiekiem. Otwartym i kulturalnym dla każdego. # - Pomocny, garnie się do pracy. 2. Jak oceniasz jego pracę w redakcji? # - Bardzo dobrze. Robi ciekawe wywiady i wkłada w to tyle pracy ile potrzeba # - Bardzo dobrze, stara się chłopak. # - Bardzo dobrze sobie radzi. Myślę, że póki co to dobry wybór co do dania mu szansy jako opiekuna redakcji. 3. Opisz @Rodeo Rita w 3 słowach? # - Bezkonfliktowy, przyjazny, pomysłowy. # - W porządku młody człowiek # - Miły, ambitny, kulturalny. 4. Co Ci się z nim kojarzy? # - Spokój # - Opanowanie. # - Magda Gessler 5. Jaka dziewczyna z forum pasuje do niego najlepiej? # - Nie wiem. # - O kurcze, nie mam pojęcia # - Nie mam bladego pojęcia 6. Widzisz @Rodeo Rita idącego przez miasto z chłopakiem, którym prowadzi go pod pachę, jaka jest Twoja reakcja? # - Witam się i pytam co u niego. # - Pytanie jest trochę dwuznaczne. Po pierwsze pisząc "chłopakiem" czy masz na myśli partnera? Jeżeli tak to ide dalej i nie reaguje na to. Jest to jego życie i ma prawo być z kim chce. Mnie nic do tego. Drugą sprawą jest, czy chodzi ci bardziej o to czy idzie z nim pod pachą bo jest pijany? W takim wypadku też ide dalej i nie reaguje. W momencie w którym widziałbym, że kolega nie daje rady sam go zaprowadzić do domu, to bym postarał się mu pomóc. # - Jeśli byłby pijany, a kolega nie dawałby rady, pomagam zaprowadzić go do domu. 7. Jaka piosenka pasuje do niego? # - # - # - 8. Co ugotowałabyś/ugotowałbyś mu na obiad? # - Kluski śląśkie. # - Pyry z goląbkami :Aww # - Kluski śląskie? 9. Co najbardziej w nim lubisz? # - Jego opanowanie i spokój oraz umiejętność pracy w zespole. # - Nie wiem. Aż tak bardzo się nie znamy. # - Pomysłowość i zaangażowanie. 10. Co byś zrobiła/zrobił gdyby zaprosił Cię na piwo? # - Chętnie bym z nim poszedł. # - Mogę pójść ale ciężko z czasem # - Poszedłbym, ale nie na piwo, ponieważ nie pije alkoholu. 11. Dokończ zdanie: a) @Rodeo Rita lubi... # - Pracę w redakcji. # - Pracę w redakcji. Sprawia mu przyjemność # - Brać udział w życiu forum b) @Rodeo Rita powinien... # - Zostać dziennikarzem. # - Dawać więcej wpisów do redakcji # - Trochę więcej się udzielać na sb c) @Rodeo Rita ma... # - Być bardziej aktywny # - Wysoką kulture osobistą # - Talent dziennikarski. d) @Rodeo Rita jest... # - Dobrym redaktorem # - Spoko kolegą. # - pomocny Dziękuję wszystkim za udział . Zapraszam do zgłaszania się na PW chętnych do Plotka, zarówno odpowiadających jak i osoby będące obgadywanymi .
 3. Dziś będziemy obgadywać @Roksi Zapraszam . 1. Co sądzisz o @Roksi? # - Kurcze znamy się tylko z serwera więc z tego miejsca mogę napisać tylko miła spokojna osoba. # - Spoko ziomek. # - Zacna babka, fajnie się pykało na dd2. 2. Opisz ją w trzech słowach. # - Good admin, miła, śmieszek. # - To chyba zrobiłem punkt wyżej . # - Adminka w binoklach . 3. Czy dobrze sprawuje się jako adminka Only DD2? # - Nie mnie osądzać bo mnie ostatnio na dd2 nie ma tfu na @vivor. # - W Moim czasie gdy pełniłem rolę Admina, to nie było z nią problemów. Teraz pewnie też nie sprawia problemów. # - Tak oczywiście chodź ostatnio razem mało grywamy :(. 4. W jakim serialu powinna zagrać? # - Dom z papieru. # - Przyjaciele. # - Dlaczego ja/trudne sprawy. 5. Jakie zwierzę pasowałoby do niej? # - Jednorożec taki w tęczu ;p. # - Wiewiórka, pierwsze skojarzenie . # - Pasowałoby? W sensie, do jej osobowości, miała by nim być? Czy jako "przyjaciel"? Myślę, że królik. 6. Na jakiej planecie powinna mieszkać? # - Na ziemi, inne nie skolonizowane kurła. # - Ciężko określić. W wszechświecie jest miliard planet. Nie które funkcjonują tak jak ziemia, nie które są bez warunków do życia. Ziemia to jedyne miejsce które znamy do życia. # - Jak to jakiej na Ziemi tu jest nasze miejsce. 7. Jaki chłopak z forum pasuje do niej? # - Tylko jeden @Kone . # - Ojjj, ty go ni wiem. Ale patrząc... to myślę, żeeee vivorek, :)) # - Oznaczyłbym @vivor ale to impotent jest, co to kurde alfons jestem, żeby stręczyć? 8. Z czym Ci się ona kojarzy? # - Z Kobitą xD # - Wiewiórka # - Z dobrą duszą. 9. Idziesz ulicą i nagle widzisz Roksanę, trzyma w ręku nóż i zaczyna biec w Twoją stronę. Co robisz i co myślisz? # - Sr.. w gacie i uciekam a co mam robić . # - Z bara bym ją wziął # - Jedyną słuszną decyzją była by ucieczka. 10. Przezwisko dla niej? # - Mustang xD # - Roksi. # - Ruda (nie wiem czy jesteś ruda ale tak mi sie kojarzy) . 11. W co ubrałabyś/ubrałbyś @Roksi? # - W strój pika czu. # - Nie znam się na modzie. Nie wiem, kupił strój królika? # - Nie ubrałbym 12. Dokończ zdanie: a) @Roksi umie: # - grać. # - strzelać w te karabiny. # - no nie wiem co una tam umie, czytać, to wszyscy umieją b) @Roksi jest # - miła spokojna. # - spoko. # - adminem dd2 c) @Roksi musi zrozumieć że: # - ją obgadujemy. # - @Zawooodowiec jest głupi # - nie będzie tak dobra w te karabiny jak ja . d) @Roksi nigdy: # - Się nie poddawaj :* # - nie zabiła mnie z kosy i nie zabije # - się nie spotkamy. Dziękuję wszystkim za udział . Zapraszam do zgłaszania się na PW chętnych do Plotka, zarówno odpowiadających jak i osoby będące obgadywanymi .
 4. Dziś będziemy obgadywać @roboo Zapraszam . 1. Co sądzisz o @roboo? # - Nie znam osobiście, ale wydaje się być spoko. # - Jest osobą, która podąża za tłumem nie mając własnego zdania. # - Jest w porządku. Nie mam żadnych zastrzeżeń. 2. Co pomyślałeś/aś sobie, kiedy pierwszy raz zobaczyłeś/Aś Roberta? # - Normalny, przeciętny chłopak. # - Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. # - Nie pamiętam. 3. Opisz go w 5 słowach. # - Szczery, sympatyczny, wrażliwy, lojalny, spokojny. # - Miły, towarzyski, nerwus, kulturalny, nie mający własnego zdania. # - Miły, pomocny, bystry, pracowity przede wszystkim, bezstronny. 4. Do jakiej znanej kobiety jest podobny @roboo? # - Angelina Jolie. # - Nie przypomina mi żadnej znanej kobiety . # - Nie wiem. 5. W jakie dzikie zwierzę zamieniłbyś/abyś go? # - Zamieniłabym go w tygrysa, ale od razu bym go tresowała, żeby był posłuszny i chciał się słuchać . # - Zebra. # - W Małpkę. 6. Jaki zawód nadawałby się dla Roberta? # - OJ nie wiem, nie wiem ciężko powiedzieć, ale niech będzie szef kuchni. # - Jedynie pasuje mi jako sprzedawca. # - Prawnik. 7. Która dziewczyna z forum pasowałaby do @roboo? # - Myślę, że chyba @Roksana spokojna dziewczyna, więc była by odpowiednią kandydatką dla Roberta, który też jest osobą spokojną . # - Każda. # - @Zielona.. 8. Jak ocenisz jego umiejętności gry? # - Mało mnie interesują czyjeś umiejętności w grze, nie zwracam na to uwagi, ale wiem jedno, że jak tt nie raszuje zwłaszcza na aztecu to szybko się wkurza i opuszcza serwer . # - Wysokie. # - Wysokie. 9. Przezwisko idealne dla Roberta? # - Robercik. # - Serwerowy nerwus . # - Robocop. 10. Czy byłby dobrym ojcem? # - Pewnie tak. # - Myślę, że może byłby dobrym ojcem, nie znam go z tej strony, żeby to stwierdzić, ale uważam, że dla niego jeszcze za wcześnie na ojcostwo. # - Pewnie. 11. Jaka ranga specjalna na forum byłaby idealna dla niego? # - Opiekun FFA. # - Robur. # - Żadna specjalna ranga do niego nie pasuje bo na nią nie zasługuje . 12 Dokończ zdanie: a) @roboo jest... # - ...pomocny. # - ...osobą, która pod wpływem emocji za szybko podejmuje pochopne decyzje. # - ...spokojny. b) @roboo ma... # - ...dobry kontakt z ludźmi na serwerze. # - ...czity. # - ...chęci na wszystko. c) @roboo musi... # - ...zacząć się opierniczać. # - ...jako Moderator stosować większy rygor i nie pieścić się z tymi, którzy łamią regulamin forum albo przeginają mimo upomnień - dotyczy to głównie sb. # - ...być nieco pewniejszy siebie. d) @roboo nienawidzi... # - ...kiedy tt nie raszuje na aztecu . # - ...nienawiści. # - ...nie wiem . Dziękuję wszystkim za udział . Zapraszam do zgłaszania się na PW chętnych do Plotka, zarówno odpowiadających jak i osoby będące obgadywanymi .
 5. Dziś będziemy obgadywać @Shut Up And Dance!. Zapraszam . 1. Co sądzisz o @Shut Up And Dance!? # - Baba z jajami trzymająca się zawsze swojego zdania. # - Dobra kobita, można fajnie pogadać # - Fajna z niej kobitka, chce dużo zmienić na sieci, ale czasem napotyka na ścianę której nie obejdzie, tylko wali głową w mur... 2. W jakie zwierzę ją byś zamieniła/zamienił? # - Oj nie wiem... # - W lisa. # - Pumę. 3. Opisz @Shut Up And Dance! w 3 słowach? # - Pozytywna, pracowita, zabawna. # - Wygadana, szczera, pracowita. # - Pracowita, konfliktowa, zaradna. 4. Jaka piosenka idealnie do niej pasuje? # - Nie wiem... # - Lost Sky - Fearless. # - Shakira - She wolf? 5. Co byś zaproponowała/zaproponował @Shut Up And Dance! na śniadanie? # - tosty z awokado i jajkiem w koszulce ;pp # - Aa niech stracę, popiszę sie jakąś swoją specjalnością - tacosy z chorizo. Chyba że jest vege, to nie wiem xd. # - Omlet z szynką i pomidorami. 6. Uważasz ją za spokojną czy wybuchową? # - Z tego co widzę to i taką i taką. # - Zdecydowanie wybuchową. # - Spokojną. 7. Jaka, Twoim zdaniem, jest @Shut Up And Dance!, grzeczna czy niegrzeczna? # - Grzeczna ale potrafi pokazać pazurki # - Niegrzeczna # - Zdecydowanie niegrzeczna. 8. Widzisz ją siedzącą smutną w parku na ławce, jaka jest Twoja reakcja? # - Podchodzę i pocieszam. # - Od pocieszania to ja nie jestem ekspertem, ale postarałbym się to zrobić. # - Zagaduję, ale bez wchodzenia w szczegóły. 9. Jak wyobrażasz sobie spędzanie wolnego czasu przez @Shut Up And Dance!? # - Hmm granie na FFA? ;p # - Koc, jezioro, muzyka, rozmawianie i czilowanko # - Na spacerze, z dala od ludzi, albo w jakiejś dobrej restauracji. 10. Uważasz ją za duszę towarzystwa czy raczej typ samotniczki? # - Nie znam jej na tyle aby móc to stwierdzić, ale zgaduję, że lepiej się czuje wśród innych osób # - Na samotniczkę to mi nie wygląda ;p # - Dusza towarzystwa. 11. Wyobrażasz ją sobie w roli mamy? # - Raczej tak. # - Tak, trzymającą dyscyplinę, ale troskliwą. # - O ja... byłoby ciężko. Tak na serio, to nie do końca znam, ale pewnie byłaby dobrą mamą. 12. Dokończ zdania: a) @Shut Up And Dance! powinna... # - ...trochę wyluzować w niektórych kwestiach. # - ...nabrać trochę dystansu do ludzi, którzy są oporni na zmiany. # - ...częściej wrzucić na luz. b) @Shut Up And Dance! nie lubi... # - ...kiedy ktoś wytyka jej błędy. # - ...chamstwa. # - ...kłamstwa. c) @Shut Up And Dance! jest... # - ...bardzo pozytywną osobą. # - ...dobrą Panią redaktor. # - ...jedną z najbardziej pracowitych osób na forum. d) @Shut Up And Dance! ma... # - ...ograniczony dystans. # - ...gadane ;p # - ...interesujące poczucie humoru. Dziękuję wszystkim za udział . Zapraszam do zgłaszania się na PW chętnych do Plotka, zarówno odpowiadających jak i osoby będące obgadywanymi .
 6. Dziś będziemy obgadywać @lactoze. Zapraszam . 1. Co sądzisz o @lactoze? # - Jest osobą, która radzi sobie w życiu, ma poukładane w głowie. Można z nim porozmawiać o wszystkim i o niczym i się pośmiać # - Spoko ziomalo!! marny botek w cs-a coś tam gra, ale zawsze tego wafla bije i nygus dobry w rap - grze jest # - Strzela szybko, dużo widzi - obstawiam, że rudy. 2. W jakie zwierzę byś go zamienił/zamieniła? # - Krowa # - W żuka, bo nawet podobny # - Zamieniłabym go w psa - wierność, lojalność i oddanie 3. Czy @lactoze to bot? # - PRO BOT ! # - Jeśli tak, to dość często zmienia waypointy. # - Nie śledzę poczynań innych w grze, ale botem na pewno nie jest Wiadomo jak to w grze czasem jest dobrze, a czasem źle, jednemu idzie drugiemu nie 4. Lubisz go? # - Do ramy przyłóż # - Pewnie # - No HOMO! 5. Widzisz @lactoze w damskim butiku trzymającego w ręku ubranka i idącego z nimi do przymierzalni. Jaka jest Twoja reakcja? # - Zapewne przyjechał ze swoją drugą połówką, która wyciągnęła go na zakupy, a obecnie znajduje się w przymierzalni, więc on idzie z tymi ubraniami w ręku w kierunku przymierzalni # - jeszcze bym mu stanik podał # - Zaczynam śpiewać "jak do tego doszło, nie wiem..." Biotę widelec i wkładam w oko... innego rozwiązania nie widzę. 6. Czy @lactoze potrafi gotować? # - Potrafi, nie wiem co i nie wiem jak, ale wiem, że tak # - A tego to nie wiem, ale chyba NIE bo tylko zupki chińskie wpierdziela kartonami # - Na serwerze często grilluje ludzi, to i może wody na herbatę nie przypali. 7. Uważasz go za skromnego czy raczej lubiącego się przechwalać? # - Raczej to drugie i w dodatku agresywny i pyskowaty xD # - Tak nie za bardzo bym powiedział, nie za bardzo... # - Uważam za osobę skromną, a jeśli już się przechwala to na pewno nie każdemu. 8. Opisz @lactoze jednym zdaniem. # - O ile nie trawię laktozy, to ta jest nawet zjadliwa. # - Lactoze XD # - Osoba, która radzi sobie w życiu i dąży do osiągnięcia postawionego sobie celu 9. Jaka dziewczyna z forum pasuje do niego? # - Jakaś krowa na pewno bez laktozy # - Szczerze ? Żadna Poza tym ma swoją wybrankę # - Każda 10. Jaka piosenka pasuje najlepiej do @lactoze? # - " Ona by tak chciała tańczyć ze mną... " klik # - Ivan i Delfin - Czarne oczy # - Krowa Łakomczucha (kabaretu mumio) 11. Co byś zaproponował/zaproponowała mu na śniadanie? # - Zupkę chińską pomidorową bez makaronu # - Nic bo ma kobitkę, która przyrządzi mu śniadanie # - Chleb posmarowany nożem - kryzys idzie, niech lepiej zacznie oszczędzać. 12. Dokończ zdania: a) @lactoze powinien... # - przede wszystkim zadbać o siebie i swoje zdrowie ! Praca pracą, kasa, kasą, ale zdrowie jest najważniejsze ! # - zmieniać skarpetki codziennie zamiast co dwa dni. # - coś ćwiczyć, bo chudy żuk nie ujedzie na tych zupkach. b) @lactoze lubi... # - jak zawsze go ogrywam w cs-a! Później się epicko wk$^#@ coś pięknego polecam # - przymierzać ciuszki w damskim butiku - tak mi na forum napisali (sprawdzone info). # - porozmawiać, pożartować, powygłupiać się i pograć w cs'a c) @lactoze jest... # - ogarnięty, oddany swojej dziewczynie, zaradny # - pyskaty trzeba go uskromnić, bo tak dłużej być nie może! # - silny jak czołg. d) @lactoze ma... # - całą kolekcję płyt Ich Troje. # - hopla na punkcie królików XD # - za duże wymagania wobec siebie Dziękuję wszystkim za udział . Zapraszam do zgłaszania się na PW chętnych do Plotka, zarówno odpowiadających jak i osoby będące obgadywanymi .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...