Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. ZASADY: 1) Konkurs odbywa się co każdy pierwszy dzień miesiąca. 2) Każdy może wziąć udział w konkursie. 3) Nagrody mogą być przekazywane na innych graczy. 4) Gracze mają 3 dni na odebranie nagrody od momentu ogłoszenia wyników. W innym przypadku nagroda przechodzi do kolejnej osoby z listy wyników. 5) Osoby biorące udział w konkursie powinni posiadać konto na forum. 6) Wyniki będą ogłaszane w tym dziale. NAGRODY: ▪ 1 miejsce ➜ VIP/Składka admina na okres miesiąca. ▪ 2 miejsce ➜ VIP/Składka admina na okres 2 tygodni. ▪ 3 miejsce ➜ VIP/Składka admina na okres tygodnia.
 3. Dzisiaj
 4. Wczoraj
 5. Dnia 01.04 odbył się reset topki na serwerze! ❃ ❃ ❃ ❃ ❃ ❃ ❃ ❃ ❃ ❃ ❃ ★ 1 MIEJSCE: VIP na 30 dni otrzymuje → Rozstrzepany worms' ★ 2 MIEJSCE: VIP na 14 dni otrzymuje → Zibi ★ 3 MIEJSCE: VIP na 11 dni otrzymuje → ciuksik WYLOSOWANA OSOBA: VIP na 7 dni otrzymuje ↓ RUBY ❃ ❃ ❃ ❃ ❃ ❃ ❃ ❃ ❃ ❃ ❃ Osoby które wygrały proszę o napisanie posta poniżej w celu odebrania VIP'a, odezwę się wtedy do Was na priv, dziękuję! Wyniki można również sprawdzać na serwerze! Pod komendą /wyniki ● screen top15 ● ● screen z losowania ● Czas na zgłoszenie się po nagrody trwa do końca następnego konkursu.
 6. ZAPRASZAM DO WSTAWIANIA SWOICH RYMOWANYCH WIERSZY !!! :love2

   

  -> https://kuleczky.pl/topic/99311-rymujesz-zyskujesz-10/ 

 7. Same boty w tym top 3 . Nie no, tak na poważnie to gratulacje panowie
 8. Już od dziś wiadomo, że w święta jest wesoło, koszyczek poświęcony, a asortyment zjedzony. Rodzinne śniadanka, to cudowna bajka. Poniedziałek lany lecz w tym roku średnio wyczekiwany. Jajka, pisanki, a kiedy czas na poszukiwanki? A co się przytrafi w te święta? nikt tego nie zapamięta.
 9. Oznacz kogoś kogo darzysz sympatią i okaż tej osobie swoje drugie ja czyli tą " złą " stronę. Pokaż, że nie zapomniałeś/aś o tej osobie i pokaż jak bardzo ją " lubisz " wywijając jemu/jej jakiś numer. Osoby, które będą chciały wziąć udział w zabawie i wykręcić komuś numer muszą napisać w tym temacie na czym polegał ich żart bądź poprzeć to dowodami w postaci ss'ów/ zdjęć / filmików. Osoby, które otrzymają najwięcej reputacji trafią do ankiety, w której to Wy będziecie głosować kto zostanie zwycięzcą 1, 2 i 3 miejsca. Zabawa będzie trwała do 11 Kwietnia, potem zostanie przeprowadzona ankieta, która będzie trwała do 19 Kwietnia. Nagrodami w zabawie jest VIP na forum od tygodnia do 3 tygodni oraz ranga Jajcarz. Za zajęcie: 1 miejsca jest VIP na 3 tygodnie na forum + ranga Jajcarz 2 miejsca jest VIP na 2 tygodnie 3 miejsca jest VIP na tydzień Redaktorzy @Shut Up And Dance! i @BarbarzyncaKonan życzą Wszystkim udanej zabawy !
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×